PocketBook Touch HD

PocketBook Touch HD novinka, která bude konkurovat Kindle Paperwhite 3 a přinese E Ink displej s technologií Carta.

Unikly informace o novince z rodiny čteček e-knih PocketBook. V nejbližší době bude představ nový model PocketBook Touch HD, která bude dohánět konkurenci v kvalitě E Ink displeje.

PocketBook Touch HD nabídne čtenářům e-knih 6″ E Ink displej nejnovější technologie Carta. To nabízí rolišení 1448 × 1072 px a 300 ppi.

pocketbook-touch-hd

Aniž by tento model čtečky e-knih nesl označení Lux tak čtečce nebude chybět osvícení displeje, to bylo doposud u modelu PocketBook Touch Lux a čteček vyšší třídy od PocketBook.

Zajisté PocketBook Touch HD nechybí dotykové ovládání, ale i mechanická tlačítka.

Čtečka nabídne WiFi modul, což je již klasika a nebude tedy chybět ani funkce Send to PocketBook. Vnitřní paměť bude 8GB a bude možné ji rozšířit microSD kartou. Kapacita baterie by měla být 1500mAh. Čtečce nebude chybět 3.5mm audio výstup, takže bude možné poslouchat i audioknihy nebo hudbu.

Podle mě se čtečka začne prodávat v nejbližší době, protože na jednom nejmenovaném eshopu jsem ji nalezl již zalistovanou, ale zatím schovanou. Jestli nakonec prodejní cena nebude jiná než jsem ji zahlédl, tak čtečka by měla stát kolem 3999 Kč včetně DPH.

PocketBook Touch HD je novým konkurentem pro Kindle Paperwhite 3, který doposud měl navrch díky lepšímu E Ink displeji.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné