Super akce tablet Kindle Fire HD 7″ za 4 400 Kč

kindle-fire-hd-7-s-obalyV obchodě Amazon.de je super akce na tablety Kindle Fire HD 7″. Model Kindle Fire HD s 16GB interní pamětí pořídíte již za 4 400Kč tedy normální cena je takže ušetříte, takže ušetříte 780 Kč. Kindle Fire HD 7 s 32GB interní pamětí je za 5 149 Kč. Oba modely lze zakoupit v obchodě Amazon.de a nechat si je přeposlat z virtuální adresy v Německu, Amazon.de totiž neposílá přímo do ČR.

Oba modely je možné objednat v německém obchodě Amazon.de a následně si je nechat přeposlat z virtuální adresy v Německu, Amazon.de zatím neposílá zboží přímo do ČR. Návod zde.

kindle-fire-hd-7

Tablet Kidle Fire HD 7″ s 32GB testuji již několik dní a musím podotknout, že jde o parádní kousek HW. Tablet disponuje super displejem o rozlišení 1280×800 pixelů, opravdu super zvuk díky technologii Dolby Audio-System Apple se svými tablety iPad se má co učit. HDMI výstup, dobrý výdrž a dostatečný výkon procesoru i velikost paměti pro veškeré užitečné aplikace pro přehrávání hudby, video, hry a čtení elektronických knih.

Super je že lze již nakupovat v Amazon Appstore aplikace pro Android, takže není problém nakoupit hry, aplikace. Zajisté lze na tabletu Kindle Fire HD instalovat i aplikace, které si stáhnete ve formátu APK.

Jestliže se díváte po levném, kvalitním tabletu neváhal bych, zpracování je opravdu výborné a za tyto peníze tablet nabízí skvělý HW. Nedávno jsem si pořídil Logitech bluetooth receiver díky kterému si mohu bezdrátově pouštět hudbu. Je to super, připojil jsem receiver k reproduktorům a nyní pohodlně z gauče přes tablet Kindle Fire HD pouštím hudbu ze své knihovny, youtube nebo online radio. Logitech bluetooth receiver také doporučuji je to kvalitní řešení za rozumné peníze.

Kdybyste potřebovali pomoci se zprostředkováním tabletu Kindle Fire HD neváhejte napsat na info@amazon-kindle.cz

Tip na e-knihy

Komentáře 4 komentáře

aldav Napsal 21:31 / 9. 7. 2013

Dekuji za upozorneni. Taky bych jedno mel. To slovo , ktere je v clanku asi 3x se pise „receiver“

Amazon-Kindle.cz Napsal 21:36 / 9. 7. 2013

Díky hned to opravím.

Dominik Napsal 17:57 / 3. 8. 2013

Chci se zeptat jestli si to objednám z Německa nebo z USA, budu si tam moc v nastavení nastavit za jazyk češtinu? Děkuji

Amazon-Kindle.cz Napsal 12:25 / 6. 8. 2013

Kindle Fire tablety nemají české rozhraní. Takže lze nastavit pouze světové jazyky jako angličtina, němčina atd…

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné