Tablet Kindle Fire za 1350 Kč v akci jen do dnešní půlnoci

Tablet Kindle Fire za 1350 Kč v akci jen do dnešní půlnoci

Akce běží do 22. 12. 2015.

O akci na čtečku e-knih Amazon Kindle Paperwhite 3 za 2 680 Kč jsem vás již informoval. Dnes vám, ale přináším tip na tablet Amazon Kindle Fire, který je do dnešní půlnoci za 1 350 Kč, ten lze pořídit opět přímo na Amazon.de. Stejně tak jako u Kindle Paperwhite 3, musíte si založit virtuální adresu v Německu přes službu Mailbox.de (zdarma), na tuto adresu si nechat tablet zaslat a následně +/- za 120 Kč přeposlat do ČR.

Co nabízí tablet Kindle Fire 7?

Především nejde o nekvalitní levný tablet z Číny, měl jsem k dispozici 1. generaci Kindle Fire a byl úžasný (zpracování, výkon atd.) nakonec skončil u synovce a neteře.

V případě Kindle Fire 7 můžete za 1 350 Kč získat kvalitní zařízení, které může sloužit dospělým, ale i dětem pro běžnou zábavu. Kindle Fire 7 nabízí 7″ displej s rozlišením 1024 x 600 (171 ppi). V základu najdete 8GB paměti, za pár korun si můžete přikoupit microSD kartu a s ní rozšířit vnitřní paměť až na 128GB. Tam už se vejde několik filmů, hudby, dokumentů atd. Zajisté tablet není jen pro konzumaci videa nebo hudby, můžete na něm číst e-knihy nebo jiné dokumenty. Kromě toho zajisté můžete hrát i hry, či brouzdat na internetu nebo číst e-maily.

I přesto, že je tablet za tak nízkou cenu nabízí dvě kamery, které můžete využít pro natáčení nebo Skypování. NA přední straně je VGA kamera, která pro Skype naprosto stačí. Na zadní straně je kamera s 720p.

Tabletu nechybí WiFi, abyste se doma nebo kdekoliv jinde mohli připojit k internetu. Pozor tablet ma i bluetooth, takže můžete využít jako přehrávač hudby z internetu jestli máte Hi-Fi nebo přijímač s bluetooth!

Za 1 350 Kč získáte hodně muziky a můžete dětem nebo někomu jinému udělat radost.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné