Amazon chystá tablet za 250$

 

Amazon Kindle Tablet

O tom, že Amazon chystá tablet se šušká již delší dobu, nyní byly zveřejnění jeho bližší technické parametry a vzhled.  Amazon Kindle by měl být dostupný od listopadu a cena by se měla pohybovat kolem 250 dolarů.

Tablet by měl mít 7 palcový dotykový displej, oproti iPadu by měl podporovat pouze gesta pro dva prsty, procesor by měl být jedno-jádrový a interní pamět 6GB, s největší pravděpodobností nebude možné paměť rozšířit paměťovou kartou. Díky malé kapacitě paměti to vypadá že tablet bude hodně zaměřen na Cloud, takže filmy, hudbu, atd. se bude pouštět ze serveru, což znamená že tablet bude vybaven aplikací pro přístup do Amazon Cloud – online úložiště hudby. Tablet nebude mít k dispozici kameru, fyzická tlačítka, zadní strana by měla být pogumovaná.

Tablet bude nejspíš pohánět upravený operační systém Android verze starší než 2.2, k dispozici nebude přístup k Google Apps ale aplikace bude možné stahovat z Amazon AppStore.

Více informací na: http://gizmodo.com/5837061/this-is-amazons-kindle-tablet

Tip na e-knihy

Komentáře 2 komentáře

Mac Napsal 18:12 / 6. 9. 2011

Hm,zase další svítilna?

tom Napsal 15:44 / 7. 9. 2011

Hm, prostě tablet. V Číně se jich dá od 100 USD koupit spousta. Podle mne jsou tablet s LCD a čtečka (Kindle 3) s e-ink dvě naprosto odlišná zařízení.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné