Paráda společnost Amazon dnes představila svůj tablet Kindle Fire a překvapila novou čtečkou Kindle Touch

Člověk si vyrazí na celý den na kolo a když se vrátí nestačí se divit a žasnout. Na dnešek bylo plánováno, že společnost Amazon představí svůj nový tablet Kindle Fire, ale to že představí novou čtečku Kindle Touch a levnější verzi Kindle jen tak nikdo netušil, alespoň ne jak má vypadat a co by měla umět. Amazon především překvapil příznivou cenou Kindle Fire, Kindle Touch a Kindle. Další novinkou je, že čtečka Amazon Kindle 3 s klávesnicí byla přejmenována na Kindle Keyboard. Jestliže vás zajímá tablet Kindle Fire, tak si můžete přečíst článek ve kterém jsme shrnuli jeho parametry a co vám může nabídnout za programy a funkce. Více informací o další novince čtečce Kindle bez dotykového displeje s okleštěnou klávesnicí, která se prodává za 109 dolarů jsme pro vás sepsali v tomto článku.

Jako třetí novinku představil Amazon čtečku s multidotykovým displejem, ta se jmenuje Kindle Touch a více informací o této čtečce jsme připravili v článku: Třetí novinka čtečka elektronických knih Amazon Kindle Touch s dotykovým displejem.

Ukázka nového Kindle Touch, Kindle a tabletu Kindle Fire

Za kolik se vlastně nový tablet Kindle Fire a čtečky Kindle a Kindle Touch prodávají?

Tablet Kindle Fire se na Amazon nabízí za 199 dolarů. A zatím jej není možné objednat do České republiky, protože jej zasílají pouze na americkou adresu. Proto budete nuceni využít známé, nebo virtuální schránky v USA či naší asistenční služby kdy vám zajistíme nákup tabletu za vás.

Čtečka Kindle bez dotykového displeje a s okleštěnou klávesnicí lze objednat na Amazonu za 109 dolarů, jestliže nemáte kreditní kartu, nebo nevíte jak nakupovat na Amazonu či se nechcete o nic starat můžete využít naší asistenční služby kdy vám čtečku zajistíme. Verze s reklamou stojí 79 dolarů ale opět je jí možné objednat jen na americkou adresu.

Čtečka Kindle Touch s multidotykovým displejem se nabízí ve dvou variantách:

 

Tip na e-knihy

Komentáře (4)

xmarek Napsal 09:21 / 29. 9. 2011

Jde vidět, že firma Amazon nespí a přidělala další vrásky na čele konkurence. Díky nastavené ceně bezpochyby stlačí cenu i konkurence a to je přesně to co si jako zákazník přeji. Dobré produkty za rozumnou cenu. Díky.

Roman Napsal 11:45 / 30. 9. 2011

Opět se opakuje stejný nedostatek u nových tabletů jako u Kindle. WiFi nekomunikuje s ad-hock připojením. Podle mého zásadní nedostatek u přensoného zařízení.

sarovankoja Napsal 13:11 / 30. 9. 2011

V souvislosti s Kindle Fire jaky je vas nazor na tenhle postreh : http://www.lupa.cz/zpravicky/proc-nebude-levny-tablet-kindle-fire-a-nove-kindle-ctecky-v-eu/

Tomáš Napsal 19:06 / 30. 9. 2011

Ahoj, myslíte, že když si pořídím Kindle Fire z USA takže ho budu moci v Čr plně využívat. Mám namysli amazon appstore, který teď normálně využívám ale jestli ho budu moci využívat i v tomto zařízení. Děkuji

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné