Jak zasílat články do PocketBook z webového prohlížeče

Včera jsem vás seznámil se službou Send To PocketBook díky které můžete pohodlně zasílat e-knihy, dokumenty nebo články z internetu do vaší čtečky PocketBook. Jestliže používáte webový prohlížeč Firebox, tak pro něj existuje užitečný doplněk Push to Kindle. Více informací včetně instalace naleznete zde. Po instalaci se vám ve Firefox toolbaru zobrazí nová ikona (ruce držící knihu).

Nyní si otevřete v prohlížeči Firefox nějaký článek a klikněte na novou ikonu. Zobrazí se vám okno podobné obrázku níže. Zde si nastavíte váš PocketBook e-mail (Send to) a zaškrtnete volbu Remember me? Následně kliknete na modré tlačítko Send!.

Push To Kindle - PocketBook

Za chvíli vám bude článek poslán do čtečky PocketBook. Jelikož ještě nemáte poprvé povolený příjem dokumentů z emailu kindle@fivefilters.org budete muset tento příjem povolit. Jak to udělat naleznete v již zmíněném návodu. Jakmile máte povolen příjem dokumentů, můžete si již pohodlně zasílat články z internetu do čtečky PocketBook a přečíst si je později.

Až svoji čtečku PocketBook zapnete a připojíte k internetu přes WiFi stáhnout se vám články a můžete si je přečíst v pohodlí na gauči u kávy.

Tip na e-knihy

Komentáře (3)

Ondra Napsal 08:57 / 14. 5. 2015

Doplněk Push to Kindle jsem našel i pro Chrome Operu ve Firefoxu se nepřidala podle návodu na instalaci na lištu doplňků.Dál to zkoušet nebudu první dva prohlížeče využívám
nejvíce,že Firefox nezabral mne toliko netrápí 🙂

Dana Zelinkova Napsal 16:59 / 16. 9. 2016

Dobrý den, zakoupila jsem si PBTouch Lux 3 a zatím s ním bojuji. Než jsem zprovoznila na čtečku a do prohlížeče jsem aktivovala seznam.cz. Čtečka bylqa připojena k wifi.
Pak jsem se chtěla přihlásit do Send-to-PB.Bohužel odpovědˇbyla v angličtině.Protožer jem nertozuměla co mám dále udělat,zřejmě jsem propásla lhůtu a dál bnevím jak.
Jde mě o to,že jsem registrovaná na Rájknih,EBux rada bych si zakoupené knihy převedla do PB.
Máte pro mě jednoduchou radu jak dál?
Někdy si říkám,že nákup čtečky byly vyhozené peníze.Jsem ročník 1947. Tablet jsem zvládla snad zvládnu i tuto čtečku.
Předem děkuji Danka

Petr Vytlačil Napsal 14:23 / 18. 9. 2016

Dobrý den návod jak nastavit Send To Pocketbook naleznete na ebooky.cz, stačí využít vyhledávání. Podle tohoto návodu byste to měla zvládnout. další věc je, že byste si měla aktivovat české rozhraní v pokcetbooku ať máte rozhraní v češtině.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné