PocketBook Ultra 650 dostal nový update 5.3

PocketBook UltraČtečka PocketBook Ultra dostala nový update firmware. Nyní je k dispozici ke stažení verze 5.3., tu můžete stahovat přímo na stránkách PocketBook zde. Stahujte 182MB Firmware 5.3 for PocketBook Ultra.

Instalace updatu není složitá a nejlepší bude, když ji provedete podle kroků popsaných v uživatelské příručce, ta je také ke stažení na stránkách PocketBook.

Update se zaměřil na vestavěný fotoaparát, kterým tato čtečka e-knih disponuje. Nzní si mohou majielé uložit až 10 fotografií pořízeních fotoaparátem zařízení do jediného souboru PDF. Pokud potřebujete mít dokumenty v editovatelných formátech, můžete využít také funkce zarovnání a rozpoznávání textu (OCR).

Dalším významným vylepšením, jež vzniklo na základě požadavků uživatelů, je nová funkce kamery, která při fotografování automaticky přejíždí nahoru a dolů. Pro lepší uživatelský komfort zůstává v momentě, kdy pořizujete fotografii, rámeček ostření na displeji. Díky softwarovým vylepšením teď PocketBook Ultra potřebuje na skenování obrázků/dokumentů a jejich převodu do textového formátu mnohem méně času. Mezi další vylepšení patří zvětšení velikosti fontu, upgrade knihovny Adobe RMSDK na verzi 10 a možnost focení s rozpoznáváním textu v režimu na šířku.

PocketBook do čtečky Ultra v dohledné době doplní k funkci skenování ISBN (International Standard Book Number) pro snadné vyhledávání e-knih v online obchodech.

Více o této čtečce e-knih se dočtete ve starších článcích mezi kterými naleznete i recenzi.

 

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné