3 nové e-knihy 15. týdne

Opět vám přináším tip na 3 novinky ze světa e-knih. Prvním tipem je 3. e-kniha Past z trilogie Hon. Trilogie začala první e-knihou Hon a dále pokračovala e-kniha Kořist. Jde o čtení pro dospívající tzv. young adults. Všechny tři knihy mají velmi dobré hodnocení a milovníci Hunger Games nebo Stmívání si přijdou na své. Další novinkou je e-kniha Lincolnův mýtus, která spadá do kategorie thrillery. Poslední novinkou je vydání knihy Atentát na Reinharda Heydricha v elektronické formě, která udělá radost každému milovníkovi historie.

e-kniha Lincolnův mýtusLincolnův mýtus

Autor: Steve Berry
Naakladatelství: Domino

e-kniha Lincolnův mýtus

Anotace: Září 1861. Není všechno takové, jakým se jeví. Tento záhadný vzkaz a k němu připojené tajemství putovaly od jednoho amerického prezidenta k druhému, až skončily v rukou Abrahama Lincolna. Na pozadí krvavých střetů občanské války se musí Lincoln rozhodnout, jak s třaskavou informací naložit: má zachránit tisíce amerických životů, anebo zabránit tomu, aby se mladý národ nenávratně rozpadl na kusy?

Současnost. Vyšetřování dávných událostí z časů občanské války rozpoutá politickou bitvu mezi Bílým domem a vlivným utažským senátorem. Může s tím nějak souviset únos operativce amerického ministerstva spravedlnosti v Dánsku? Onen muž padl do rukou nebezpečného fanatika, který je posedlý božskou vizí, že právě on má uvést v život slova velkého mormonského proroka… Za daných okolností nezbývá šéfce zpravodajské služby nic jiného, než sáhnout po telefonu a zavolat svému bývalému agentovi do Kodaně.

Cotton Malone se znovu vydává na životu nebezpečnou misi, nad níž se vznáší stín dávného Lincolnova tajemství. Přestává být jasné, kdo je přítel a kdo nepřítel. Jisté je jediné: že v sázce je osud Spojených států amerických.

Paste-kniha Past

Autor: Andrew Fukuda
Nakladatelství: Fragment

e-kniha Past

Anotace: Jak zůstat na živu ve světě, kde jsou lidé považováni za pochoutku a všichni touží po jejich krvi?  Gen, Sisy, David a Epap společně se zbylými dívkami z Misie ujíždějí vlakem neznámo kam. Bojují o holý život a snaží se zachránit jeden druhého a současně svoji jedinou naději: lék. Vědí, že šance na uzdravení jejich blízkých a na lepší svět pro všechny existuje. Stačí jen dostat se k cíli a nevběhnout do pasti.  Osud Genovi chystá i další překvapení – znovu se setkává se Září, jeho první láskou a současně tím nejnebezpečnějším protivníkem…   Velkolepé finále skvělé trilogie od Andrewa Fukudy.

 e-kniha Atentát na Reinharda Heydricha Atentát na Reinharda Heydricha

Autor:  Miroslav Ivanov
Naakladatelství: Indeart

 e-kniha Slovenská mafie v Praze

Anotace: Rekonstrukce příprav a průběhu atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha provedeného českými výsadkáři 27. května 1942 v Praze. Kniha o činu, který odstartoval kruté represe nacistického režimu, patří k nejčtenějším titulům našeho nejvýznamnějšího autora literatury faktu.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné