3 nové e-knihy 8. týdne

Přináším tip na 3 nové e-knihy 8. týdne. E-kniha Krvavý vítr je prvním dílem trilogie o detektivovi Larsi Winklerovi, který působí ve městě Kodani, kde se také děj e-knihy odehrává.Baronet přináší román pro ženy v podání e-knihy Podřiď se. Ta je třetí knihou ze série Temné touhy. Prvotina série je e-kniha Podvol se, druhá e-kniha Podlehni.

 e-kniha Krvavý vítrKrvavý vítr

Autor: Jakob Melander
Naakladatelství: PANTEON

Anotace: První díl trilogie o Larsi Winklerovi: samotáři, otci, bývalém pankáčovi – a jednom z nejlepších policajtů v Kodani. Krvavý vítr je detektivka o rodině a zlu. A také příběh o tom, jak se z člověka stává vrah. Během německé okupace pečuje mladá dívka o zraněného anglického pilota v utajeném sklepě. Zamilují se do sebe, ale jejich vztah bude mít fatální následky, jež se plně projeví až v současnosti, kdy morbidní vraždy otřesou Kodaní. Na ostrově Amager je nalezena zavražděná žena. Tělo je neporušené, ale oči má vyloupnuté s chirurgickou přesností. Lars Winkler se chopí případu. Brzy se objeví další znetvořené tělo. Vypátrat vraha není jediným Larsovým úkolem: opustila ho manželka, dospívající dcera Marie revoltuje a jeho nepřátelé na oddělení ho bedlivě střeží. Larsova minulost, která je mezi policisty už dlouho veřejným tajemstvím, ho dohání…

E-kniha Nezaplatitelný

Podřiď seE-kniha Podřiď se

Autor: Maya Banks
Nakladatelství: Baronet

Anotace: Chessy a Tate jsou svoji už několik let. Vášnivý vztah s milovaným mužem byl vším, po čem kdy toužila. Slíbila mu poslušnost, podřídila se mu, a Tate vždy její dar něžně opatroval. Cítila se milovaná, v bezpečí. Tatea ale v poslední době příliš zaměstnává jeho práce a Chessy ví, že se brzy bude muset něco změnit, jinak mohou o vše přijít.

Tate vždy svou ženu miloval, jeho práce mu však zabírá čím dál víc času. Když Tate vycítí, že je Chessy nešťastná, naplánuje společnou noc, která má mezi nimi opět zažehnout plamen. Pracovní hovor v nevhodnou chvíli ale ohrozí Chessyino bezpečí a otřese její důvěrou. Tate přísahal, že ji jako její manžel bude vždy milovat a ochraňovat. Svůj slib nesplnil. Odhodlán získat ji zpět, se Tate připravuje na bitvu, v níž bude muset dokázat, že pro něj není nic důležitější než její láska a oddanost.

E-kniha Podřiď se

 e-kniha Lídři jedí poslední - Proč některé týmy drží pohromadě a jiné se rozpadají Lídři jedí poslední – Proč některé týmy drží pohromadě a jiné se rozpadají

Autor: Simon Sinek
Naakladatelství: Jan Melvil Publishing

Anotace: Představme si svět, kde se lidé ráno probouzejí s chutí jít do práce. Kde přes den cítí, že jim ostatní důvěřují a oceňují je. A domů se vracejí s pocitem naplnění.

Nejedná se o bláznivou, idealizovanou představu, tvrdí Simon Sinek po mnoha letech výzkumu. Naopak jde o základní podmínku stability a dlouhodobé úspěšnosti jakékoli organizace. Týmy, v nichž vládne cynismus a individuální zájmy, jsou odsouzeny k vnitřním sporům a krachu. Proč?

Odpověď je v lidské biologii. Odpradávna jsme žili v nebezpečném světě a prosperovali tehdy, když jsme se cítili v naší skupině v bezpečí. Jen v ní jsme mohli čelit nepřátelům. Biologická podstata člověka se za posledních padesát tisíc let nezměnila, a proto i dnes podáváme nejlepší výkony, vládne-li v našem týmu důvěra a spolupráce. Uprostřed vysoce konkurenčního světa musíme mít svůj kruh bezpečí. Jeho vybudování je hlavním úkolem každého lídra.

 e-kniha Lídři jedí poslední - Proč některé týmy drží pohromadě a jiné se rozpadají

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné