Akce na čtečky Amazon Kindle

Dnes 7. 6. aktualizováný článek: Právě v akci Kindle Paperhite a Kindle Voyage, obě čtečky o 890 Kč levnější než je běžná cena. Kindle Paperwhite 3 za 2 368 Kč a Kindle Voyage za 4 200 Kč. Odkazy a více informací na jednotlivé čtečky níže bez aktualizovaných cen z minulé akce.

 

Na německém Amazonu nyní běží akce na čtečky e-knih Kindle. V nabídce mají za zvýhodněnou cenu základní model Kindle,  Kindle Paperwhite (3) a Kindle Voyage. Nabídku na Amazon.de naleznete zde.

Základní model Kindle

Tento model nabízí nižší rozlišení a nedisponuje osvícením displeje (oproti Kindle Paperwhite nebo Voyage)  je nyní o 10 EUR levnější. Jeho cena je 59,99 EUR +/- 1 600 Kč, jde o čtečku s reklamou a je nutné ji poslat do ČR přes virtuální adresu v Německu (více na konci článku). Model bez reklamy, který lze přímo poslat i do ČR vyjde na 71,17 EUR tedy +/- 1 892 Kč včetně DPH (poštovné je již zdarma). Zde je na zvážení jestli má smysl kupovat čtečku s reklamou, protože její přeposlání přes virtuální adresu vás vyjde na 140Kč. Recenze čtečky zde.

all-new-kindle-04

Kindle Paperwhite (3)

Tato čtečka e-knih je v akci za 99,99 EUR tedy +/- 2 658 Kč, jde o čtečku s reklamou a je nutné ji poslat do ČR přes virtuální adresu v Německu (více na konci článku). Sleva v tomto případě je již 20 EUR oproti běžné ceně v obchodě Amazon.de. Verze bez reklam, kterou lze i poslat přímo do ČR vyjde na 122 EUR tedy +/- 3 243 Kč. Zvažte jestli chcete koupit čtečku s reklamou za 2 658 Kč + 140 Kč za přeposlání do ČR přes virtuální adresu.

Čtečka nabízí:

  • Osvícení displeje
  • 6″ E Ink displej s nejnovější technologií Carta a super rozlišením
  • Dotykové ovládání
  • 4GB vnitřní paměti
  • WiFi, vestavěný prohlížeč

Rcenze čtečky Kindle Paperwhite 3 zde.

Kindle Voyage

Tato čtečka e-knih je také v akci. Oproti běžné ceně ušetříte 30 EUR a v současné chvíli se nabízí za 159,99 EUR což je +/- 4 253 Kč. U tohoto modelu lze čtečku objednat přímo adresu v ČR, takže nemusíte využívat virtuální adresy v Německu. Čtečka je bez reklam.

Kindle Voyage

čtečka nabízí osvícení displeje, vysoké rozlišení jako Kindle Paperwhite 3, speciální tlačítka s odezvou a displej v jedné rovině s rámečkem. Moji recenzi Kindle Voyage naleznete zde. Jde o Hi-tech čtečku, která nabízí podobné parametry jako Kindle Paperwhite 3 co se týče kvality displeje, ale nabízí nižší váhu, menší rozměry a speciální tlačítka.

Jak nakoupit čtečky Kindle z Amazon.de do ČR nebo SR?

Čtečky bohužel není možné objednat přímo do ČR, tím myslím modely s reklamou zmíněné v tomto článku. Zajisté lze objednat přímo do ČR čtečky s reklamou, ale ty jsou o něco dražší. Takže pokud si chcete objednat čtečky s reklamou, které jsou výrazně levnější budete muset využít virtuální adresy v Německu kam si čtečku zašlete a následně přepošlete do ČR. Přeposlání vás vyjde +/- na 140 Kč.

Doporučuji si vytvořit virtuální schránku / adresu zde: http://mailboxde.cz. Potom si Kindle objednáte na tuto adresu a z té si ji necháte za malý poplatek a poštovné poslat na adresu ČR nebo SK.

 

Tip na e-knihy

Komentáře (5)

Alena Napsal 11:47 / 11. 5. 2017

Jak jste přišli na to, že není možné nechat Kindle zaslat do ČR? Já svůj objednávala na Amazon.de, protože z co.uk mi hlásil, že není dodání do ČR možné. Momentálně mi ale obchod nenaznačuje, že by to byl problém. Německý obchod dokonce umožňuje osobní vyzvednutí v českém distribučním centru v Dobrovízi (vzhledem k poštovnému zdarma při ceně Kindlu to ztrácí význam).

Petr Vytlačil Napsal 11:54 / 11. 5. 2017

Pozor Kindle si můžete koupit a nechat zaslat do ČR, ale pouze ten bez reklam, který je také dražší. Verzi bez reklam nelze.

Luboš Napsal 20:26 / 11. 5. 2017

Škoda, že tentokrát o 10 euro dražší, než minule. 🙁
Máte někdo zkušenost s použitým Kindle, které amazon nabízí za nějakých 80 euro? Jsou to nějaké repasy, nebo jen vrácené ve 30 denní lhůtě?

conrad Napsal 18:25 / 15. 5. 2017

Mě to ukazuje jen 119 E nikoliv 99

Mark Napsal 17:16 / 8. 6. 2017

Skoda ze jsem paperwhite 3 kupoval pred tydnem za vyssi cenu :(.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné