Amazon Kindle výročí 10 let a akce na Kindle Paperwhite

Ahoj lidi, tak máme po volbách a další novinkou je, že Amazon Kindle slaví výročí 10 let. Slaví jej tedy o měsíc předčasně, protože první fotografie čtečky e-knih Amazon Kindle byla představena v listopadu 2007. Zatím se slaví v podobě slevové akci na Amazon.com a Amazon.de. 

Vás čtenáře z ČR a SR by měla především zajímat slevová akce na Kindle Paperwhite 3 v obchodě Amazon.de. Tam je totiž nyní k sehnání tato skvělá čtečka e-knih za 89,99 EUR, přibližně tedy 2 300 Kč. K tomu ještě musíte přičíst poštovné +/- 150 Kč. Takže se vším všudy můžete mít čtečku Amazon Kindle Paperwhite (model s reklamou) a poštovným za 2 450 Kč. V ČR je k sehnání o 1 000 Kč dráž. 

V rychlosti jen co čtečka Kindle Paperwhite 3 přináší čtenáři: dotykové ovládání, osvícení displeje, skvělý 6″ E Ink displej s Carta s vysokým rozlišením, WiFi, vestavěný internetový prohlížeč, a 4GB vnitřní paměti. Více se o čtečce v recenzi zde.

Amazon Kindle Paperwhite 3

Amazon Kindle výročí 10 let

No co dodat k výročí, protože oficiálně bude až za měsíc tak zatím vydržme s čím ještě Amazon přijde. Doufám, že ještě představí nějaký nový převratný model čtečky e-knih. Nedávno představil novou čtečku All-New Kindle Oasis, tak doufám, že si nenechá ujít tuto příležitost a představí ještě další čtečku e-knih. 

Dokážu si představit, že Amazon představí cenově dostupnou čtečku s barevným E ink displejem, ale otázka je jestli je opravdu to co lidé potřebují a očekávají. 

Nechme se představit a doufejme, že v listopadu ještě přijde nějaká novinka. Každopádně čtečka Kindle Paperwhite 3 je skvělá tak nečekejte a kupujte pro sebe nebo své blízké.

Tip na e-knihy

Komentáře (2)

Petr Napsal 20:52 / 31. 10. 2017

Na strankach amazonu kam vede link, je ale stale za EUR 119,99

Petr Vytlačil Napsal 09:54 / 20. 11. 2017

Akce končí a začínají. Pokud cena již neodpovídá akční ceně v článku, tak akce skončila.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné