Bookeen oznámil nové čtečky e-knih – Cybook Ocena a Cybook Odyssey Frontlight

Na podzim by se měli začít prodávat nové čtečky eknih od společnosti Bookeen. Společnost Bookeen uvedené nové dva modely čteček Cybook.

První model čtečky eknih Cybook Ocean bude vybaven 8″ E Ink displejem o rozlišení 768 x 1024 pixelů, což odpovídá rozlišení u modelů s 6″ displejem a díky tomu písmo nebude tak ostré, ale větší displej přinese větší plochu a nebude problém mít nastavené větší písmo.

Cybook-Odyssey-Frontlight-nova-ctecka-eknih

Oproti konkurenci má být Cybook Ocean pouze 7 mm tlustý, například Paperwhite má 9,1 mmm.

Novým model čtečky eknih Cybook bude disponovat Frontlight, tedy osvícením displejem a měl by vydržet 10 týdnu na baterii. Vnitřní paměť je 4 GB a paměť lze rozšířit microSD kartou.

Další model Cybook Odyssey Frontlight vychází ze současného modelu Cybook Odyssey Frontlight, nicméně došlo ke změně displeje a to k horšímu. Současný model má HD E Ink displej a novým model čtečky Cybook Odyssey Frontlight bude mít pouze rozlišení 600 x 800 pixelů. Toto se ale pozitivně podepsalo na ceně, která bude nižší než u současného modelu.

Tento model bude mít 4GB paměť a možnost rozšíření prostřednictvím microSD karty. Cena by měl být kolem 100 EUR a prodej by měl začít v polovině října.

Zdroj: http://goo.gl/1bCcMj

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné