Časopis Respekt je dostupný pro Kindle

Časopis Respekt pro Amazon Kindle

Už se o tom šuškalo dlouho, že se chystá časopis Respekt pro čtečku Amazon Kindle a nyní je konečně dostupný v Amazon obchodě. Za 7,99 dolarů si můžete Respekt koupit na jeden měsíc a za 2,99 dolarů jedno vydání. Prvních 14 dní je zdarma a během této doby můžete předplatné zrušit a nebudete nic platit. Výhodou oproti verze pro iPad je, že je k dispozici pouze měsíční předplatné, u iPad verze je na minimální předplatné 12 měsíců. Neváhejte, Respekt si můžete koupit na Amazon.com.

Tip na e-knihy

Komentáře (10)

M1R3K Napsal 00:09 / 12. 9. 2011

Jestli bude také Ekonom, předplatím si!

FrantaPepa Napsal 22:15 / 12. 9. 2011

Nevíte jakou mám možnost platit na Amazonu když nemám povolení platit bankovní kartou na netu? Amazon nespolupracuje ani s PayPal. Chtěl bych ten respekt aspoň na měsíc zkusit, ale kvůli tomu nechci povolovat platby kartou na netu.

Unlimited Napsal 22:45 / 12. 9. 2011

Někdo by to za Vás musel kartou zaplatit, buď vám přímo zaplatit předplatné nebo zaslat Amazon gift card s nějakou částkou, za kterou byste již nakoupil předplatné.

Pavel Napsal 08:28 / 13. 9. 2011

Fakt jsem se na tenhle okamzik tesil, protoze ctu Respekt 10 let. Smula je ze to nejni pro stavajici predplatitele 🙁 viz http://respekt.ihned.cz/kindle/

Amazon-Kindle.cz Napsal 09:18 / 13. 9. 2011

Pane FrantaPepa – kdybyste měl zájem můžeme vám koupit Amazon gift card v nějaké hodnotě, tu potom využijete pro nabití peněz na účet a můžete si nakupovat z těchto peněz, aniž byste musel platit kreditní kartou atd.

Jestliže budete mít zájem napište nám na email: info@amazon-kindle.cz

Angrandir Napsal 16:21 / 16. 9. 2011

Ptal jsem se ze zvědavosti podpory na cenu, poslali mi poloautomatickou odpověď

„Amazon.com regularly evaluates pricing on all the products we offer. We believe that the Kindle edition of continues to provide excellent value for customers. The price of Kindle subscriptions continues to provide substantial savings over regular print subscription rates, without requiring a long-term commitment.“

– tak mě napadlo, že pokud to někomu přijde moc, mohl by to nenápadně zmínit v třeba jinak pochvalném anglicky psaném komentáři na stránkách Amazonu – osobně mi to přijde tak akorát, ale nelíbí se mi, co má nějaký Ind co věřit neřkuli určovat, jestli český časopis za $7.99 poskytuje nebo neposkytuje tu správnou value.

beasse Napsal 18:57 / 17. 9. 2011

Porovnáním tištěného a elektronického vydání aktuálního čísla Respektu jsem došel k názoru, že pokud budou vyladěny nedostatky stran formátování textu (např. v rozhovoru tohoto čísla chybí dokončení v perexu, jsou tam tři tečky, takže vlastně ani nevíte, s kým ten rozhovor je veden:))) ), tak v případě předplatného je Respekt pro Kindle pro mě jasnou volbou. Otázka je, jak při kupování verze pro Kindle zjistím, jestli tam něco nechybí:-/

schimanski Napsal 19:16 / 17. 9. 2011

Tak pro me neprijemne zjisteni se sluzbou amazon Kindle. Bohuzel casopisy jdou posilat pouze na Kindle nebo Android telefon a Ipad. Neni mozne to cist na MACu nebo HP Touchpad 🙁 Jinak super zprava, snad se dalsi budou pridavat.

Mac Napsal 17:40 / 19. 9. 2011

No veškeré články v časopise jsou aktuální i po vydání nového čísla,stačí počkat a potom číst zdarma….

Lenka Napsal 15:12 / 25. 9. 2011

Super!

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné