VTM.cz další zdroj čtení pro vaše čtečky elektronických knih Amazon Kindle nebo iPad

Magazín VTM.cz (věda, technika, technologie, budoucnost) zprovoznil zkušební verzi poskytování svých článků pro čtečky elektronických knih.Každý týden je pro vás připravená nová kniha sestavena z nových článku ze stránek VTM.cz, knihu si můžete nechat zasílat automaticky prostřednictvím Amazon Kindle emailu anebo volně stahovat ze stránek http://vtm.zive.cz/ebooky, kdy jsou již starší vydání VTM.cz ke stažení. Výhodou je, že knihy poskytují ve formátu MOBI ale i EPUB, který je možné otevřít v jakékoliv softwarové čtečce ale i mnoho hardwarových tento formát podporuje.

Archív elektronických knih VTM za měsíc leden

Autorem elektronických knih je web VTM.cz

Jak si nastavit pravidelné stahování archívu VTM.cz do čtečky Amazon Kindle nebo iPadu naleznete na stránkách VTM.cz: http://vtm.zive.cz/ebooky. Archív ve formátu Mobi můžete stáhnout přímo do čtečky, prostřednictvím webového prohlížeče, který je ve čtečce Amazon Kindle.

Tip na e-knihy

Komentáře (6)

Jaromir Salamon Napsal 11:44 / 8. 2. 2011

A musím říct, že v pilotním provozu minulý pátek mi přišlo 1. číslo do Kindle v pohodě a kvalita sazby knihy je stejně dobrá jako u Aktuálně, ne-li o fous lepší :-).

M1R3K Napsal 18:21 / 8. 2. 2011

Rozhodně lepší než Aktuálně, u kterého se občas nezobrazují obrázky. Taktéž jsem se účastnil neveřejného beta testování 🙂

Marek Lutonský Napsal 12:59 / 9. 2. 2011

Já tedy doufám, že rozdíl ve formátování oproti Aktuálně je vidět. 🙂 Kvůli tomu jsme taky v listopadu vzdali převádění do MOBI pomocí Kindlegenu a zaměřili se místo toho na Calibre, kde se dá všechno přesně ovlivnit.

David Slížek Napsal 17:04 / 9. 2. 2011

Zdravím, formátování VTM je teď rozhodně lepší než to naše 🙂 Ale jen počkejte, až bude hotová nová verze Aktuálně.cz… Každopádně je dobře, že konečně začíná vznikat český obsah pro Kindle, jen tak dál.

c. Napsal 12:32 / 10. 2. 2011
Jaromir Salamon Napsal 13:49 / 10. 2. 2011

@C, zrovna to čtu a je to fakt dobrý, inspirativní, asi budu muset konečně zkusit vygenerovat pár technických knih co mám na disku rozpracovaných do MOBI

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné