Čtečka e-knih Boyue T62+ s displejem E Ink CARTA a Androidem

Nedávno jsem zveřejnil recenzi čtečky eknih Energy eReader Pro, která nabízí operační systém Android a E Ink displej s technologií Pearl. Tato čtečka eknih vychází ze čtečky Boyue T62 a jde opravdu o zajímavou čtečku, která si zaslouží vaši pozornost.

Čtečka e-knih Boyue T62+

Nedávno se na trhu se objevila vylepšená verze Boyue T62+, která přichází s jedinou změnou a to v technologii E Ink displeje. Tento novější model nabízí místo Pearl E Ink displej top technologii Carta. E Ink displeje s touto technologií například nabízí i čtečky Amazon Kindle Paperwhite 2 a Kindle Voyage.

Technologie Carta se vyznačují tím, že černá by měla být tmavší a světlé barva světlejší, díky tomu je větší kontrast mezi tmavým písmem a pozadí. Dále záleží na rozlišení displeje a jeho jemnosti. V tomto směru by čtečky Boyue T62 a Boyue T62+ měli mít identické parametry.

Jen pro zajímavost čtečky Amazon Kindle Paperwhite 2 a Kindle Voyage mají E Ink displej s technologií Carte, ale Kindle Voyage větší rozlišení i jemnost.

Dobrou zprávou je, že E Ink displeje s Carta snižují svoji cenu a proto čtečka Boyue T62+ se prodává za stejné peníze jako starší model Boyue T62. Uvidíme, jestli na to zareaguje společnost Energy Sistem, která prodává čtečku Energy eReader Pro a přijde na trh s modelem Energy eReader Pro+.

Čtečka e-knih Boyue T62+

Tip na e-knihy

Komentáře (1)

Karel Napsal 11:18 / 12. 4. 2015

Stejně tak by bylo fajn, kdyby tuto čtečku nabízel ereading.cz jako nástupce současné
eReading.cz 4 Touch Light (jež je rebrandovaným modelem T60).

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné