E-Kniha Přízrak – Jo Nesbø

E-kniha Přízrak - Jo NesboDnes mají svátek všichni milovníci severských detektivek a především spisovatele Jo Nesbo, v ČR totiž vychází nová kniha Přízrak, která je dostupná i jako e-kniha. Jde již o 9. díl krimi série s detektivem Harry Holem. Někteří recenzenti měli tu čest e-knihu přečíst před jejím vydáním a zatím co jsem četl tak všichni na e-knihu pějí jen pozitiva a Přízrak dostává hodnocení kolem 90%.
E-kniha se prodává za 239 Kč, což je celkem příjemná cena na to, že jde o naprostou novinku. Za tyto peníze dostanete 515 stran, které můžete číst na čtečkách elektronických knih jako Kindle, PocketBook a nebo i tabletech nebo chytrých mobilech. E-knihu můžete zakoupit například na RájKnih.cz.

Anotace e-knihy Přízrak – Jo Nesbø

9. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Harry Hole se po třech letech strávených v Hong Kongu vrací domů do Norska, nejde ovšem o žádnou zdvořilostní návštěvu. Po příletu okamžitě míří na policejní ředitelství, kde žádá svého někdejšího nadřízeného, aby se mohl ujmout vyšetřování již takřka uzavřeného a objasněného případu vraždy na drogové scéně. V Oslu se díky spolupráci nového sociálního úřadu a nového šéfa policejní složky pro potírání organizovaného zločinu snížil počet drogových gangů a značně klesl též prodej heroinu. V ulicích se však objevila nová droga jménem fiolin, opiát mnohonásobně silnější než heroin, jež vede méně často k předávkování, ale zato vyvolává mnohem silnější závislost. Harrymu je umožněno setkat se s domnělým vrahem. Jde o osmnáctiletého chlapce, jehož Harry dlouho neviděl, avšak který mu byl kdysi velice blízký. Jejich setkání není jediným překvapením, jež Harryho při vyšetřování čeká. Zpočátku vražda typická pro drogové prostředí se rozroste do rozměrů, o jakých se Harrymuani nesnilo. Sám se okamžitě ocitá ve značném nebezpečí, neboť se kvůli svým aktivitám stává velmi nepohodlnou osobou. Většina stop přitom ukazuje jediným směrem. Směrem vzhůru. A také vyšetřování vede k jedinému, nadmíru překvapivému vyústění.

Ukázka e-knihy Přízrak – Jo Nesbø

Trailer e-knihy Přízrak – Jo Nesbø

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné