Recenze eknihy Zmizelá – Gillian Flynnová

E-kniha Zmizelá - Gillian FlynnováPoklidné ráno a 5. výročí svatby, tak začíná den Nicka Dunnena. Nick se vrací z města domů, kde očekává svoji manželku Amy, místo toho nalezne prázdný dům a náznaky zápasu. Ihned se strhne vyšetřování, kde vychází najevo, že manželství Nicka a Amy není, tak růžové jak by se mohlo na první pohled zdát. Místo truchlení se Nick projevuje velmi zvláštně a všechny stopy směřují k němu. Veřejnost i vyšetřovatelé si jsou skoro jisti, že za zmizením manželky stojí Nick. Zatím ale nebylo nalezeno tělo, které by mohlo přispět k uzavření případu. Postupem času všechny kostičky zapadají do sebe, díky nalezenému deníky Amy vám bude jasný, kdo bude pykat. Jenže co by to bylo za skvělý psychologický thriller (krimi), kdyby tajemná linka celého příběhu měla tak jednoznačný konec.

Po všech těch severských detektivkách a thrillerech zde máme další skvělou knihu od americké spisovatelky. 500 stránkovou e-knihu Zmizelá jsem s malými přestávkami (pojídáním vánočního cukroví) přečetl na svém Kindle Paperwhite jako nic. Všem tento napínavý thriller doporučuji, osobně mu dávám hodnocení 90% ze 100%. Doporučuji vám, už více o této knize nečíst nebo se toho dozvíte více než je zdrávo.

Eknihu Zmizelá si můžete koupit kolem 250 Kč do své čtečky Kindle, PocketBook nebo chytrého mobilu i tabletu s OS iOS, Android a Windows Phone zde Koupit eknihu.

 

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné