E-kniha Usměvavý muž – Henning Mankell

e-kniha-usmevavy-muz-henning-mankell-obalkaHenning Mankell je velmi úspěšným autorem v ČR vyšlo již několik knih i v elektronické formě a staly se velmi úspěšnými. Za zmíňku stojí Číňa, Než přijde mráz nebo Neklidný můž. V těchto dnes vyšla naprostá novinka Usměvavý muž, kterou si můžete přečíst ve svých čtečkách e-knih nebo chytrých zařízeních jako jsou tablety nebo chytré mobily. Novinka se prodává jako e-kniha za 189 Kč starší tituly lze koupit již něco málo přes 100 Kč.

Anotace

Nastal čas, aby komisař Wallander skončil u policie? Další temná záhada z bestsellerové série.Poté co komisař Kurt Wallander při výkonu služby zabije člověka, propadne se do alkoholem poháněné deprese. Během dlouhých, osamělých procházek po dánském pobřeží dospěl k rozhodnutí, že jeho čas u policie je u konce. Vyhledá ho však starý přítel a požádá ho o pomoc při vyšetřování podezřelé smrti jeho otce. Kurt o tom nechce ani slyšet a chystá se podat výpověď. Záhy však zjistí, že onoho přítele nalezli zastřeleného. Okamžitě změní rozhodnutí a vrátí se do práce, aby vyšetřil případ dvojnásobné vraždy.Postupně odkrývá spletitou síť podvodů a za tím vším tuší věčně usměvavou tvář. Má to všechno nějakou souvislost? Ale zatímco se Wallander vydal na stopu vrahovi, někdo je na stopě Wallanderovi.
Henning Mankell (nar. 1948) pochází ze Stockholmu, vyrůstal však na různých místech ve Švédsku. Působí jako herec, divadelní režisér a manažer jak ve Švédsku, tak především v Mosambiku, kde vede divadelní soubor Avenida a píše stranou evropského ruchu. Jak sám říká: žije jednou nohou ve sněhu, druhou v písku. Na začátku devadesátých let vytvořil postavu komisaře Wallandera a napsal o něm sérii knih, které ho proslavily po celém světě. Kromě série o komisaři Wallanderovi vydal Host detektivní thriller Číňan (2009; česky 2011).

Ukázka e-knihy Usměvavý muž

Další tipy na e-knihy autora Henning Mankell

bila-lvice-Henning-Mankellpsi-z-rigy-Henning-Mankell
nez-prijde-mraz-Henning-Mankell

vrazi-bez-tvare-Henning-Mankell
neklidny-muz-Henning-Mankell
cinan-Henning-Mankell

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné