Nová čtečka e-knih PocketBook Touch Lux 2

Společnost PocketBook uvede na trh novou čtečku elektronických knih PocketBook Touch Lux 2, prodávat by se měla v ČR začít někdy mezi únorem a březnem. Jde o 2. verzi čtečky PocketBook Touch Lux, která se již prodává v ČR kolem 3 800 Kč, nový model nebude výrazně levnější ale ani nepodraží, takže se bude prodávat za podobnou cenu, jako starší model.

PocketBook Touch Lux 2

Čtekča e-knih PocketBook Touch Lux 2 bude disponovat opět 6″ displejem s technologií E Ink Pearl HD, který disponuje LED technologií jenž osvicuje displej. Zajisté intenzitu osvícení lze nastavit dle potřeby a aktuálního stavu okolního světla. Novější model oproti původnímu by měl být tenčí a na zadní straně disponovat povrchem „soft-touch“, který by měl zabránit klouzání z ruky. Jestli bude mít zadní strana povrch podobný jako čtečky Amazon Kindle 5 a Kindle Paperwhite, tak je to dobrá zprává. Toto je jedna z věcí kterou čtečkám PocketBook vytýkám, že použité plasty nejsou tolik příjemné a více kloužou, viz. recenze čtečky PocketBook Mini.

Nový model PocketBook Touch Lux 2 přinese i rychlejší procesor který bude tikat na frekvenci 1GHz, předchozí model měl pouze 800 MHz. Dojde i k navýšení operační paměti ze 128MB na 256 MB. Tyto vylepšení v procesoru a operační paměti by měli přispět k zrychlení čtečky a její odezvy v operačním systému.

Jinak nic nového u tohoto modelu nečekejte, podpora formátů, kapacita baterie atd. se nezměnila.PocketBook Touch Lux 2 PocketBook Touch Lux 2 PocketBook Touch Lux 2 PocketBook Touch Lux 2 PocketBook Touch Lux 2

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné