PocketBook Touch HD 2 – nová čtečka e-knih

PocketBook Touch HD 2 je novou čtečkou e-knih od PocketBook s novinkou v podobě SMARTlight.

Společnost PocketBook představila nový model čtečky e-knih PocketBook Touch HD. Přichází totiž na náš trh s novou generací čteky a to PocketBook Touch HD 2 (PocketBook 631). A ta přináší vylepšení podobě nové funkce SMARTlight.

SMARTlight funkce PocketBook Touch HD 2

Hlavní novinkou je funkce SMARTlight, která umožňuje plynulé vyvažování světla pro příjemné čtení ve dne i v noci. Díky technologii SMARTlight vyladit nejen jas (osvícení displeje), ale i teplotu barvy nasvícení.

Funkce SMARTlight má dva režimy nastavení. Automatický (výchozí) funguje v závislosti na denní době a se zřetelem k lidským biorytmům. Nabízí optimální varianty osvětlení: měkké a teplé pro klidné čtení večer nebo intenzivnější pro denní hodiny s vyšší aktivitou. SMARTlight zajišťuje neustále co nejvyváženější světelné podmínky pro výjimečný zážitek z četby. Pro uživatele, kteří by chtěli ovládat nastavení nasvícení sami podle svých osobních preferencí, je k dispozici také ruční režim.

Parametry PocketBook Touch HD 2

Čtečka disponuje 6″ E Ink displejem technologie Carta s HD rozlišením 1 072 х 1 448 a 300 DPI. Nechybí dotykové ovládání, které je postavené na vícesenzorovém infračervené technologii.

Čtečka má 3,5mm výstup, takže můžete poslouchat audioknihy nebo hudbu ve formátu MP3.

Dále poskytuje 8GB vnitřní paměti na e-knihy, PDF soubory, dokumenty a audio. Paměť lze rozšířit microSD kartou až o 32GB.

Čtečce nechybí WiFi modul, takže můžete využít vestavěného internetového prohlížeče nebo cloudové služby pro ukládání dat Dropbox. Kromě toho můžete využít Send To Pocketbook služby (bezdrátové zasílání obsahu do čtečky přes speciální e-mail). Čtečka má uživatelské rozhraní i v češtině.

Rozměry čtečky jsou: 113,5 x 175 x 9 mm a hmotnost 180g. Čtečku pohání 1 GHz procesor a 512 MB operační paměti. 

Cena čtečky se pohybuje kolem 4000 Kč a více, již se v ČR prodává.

Fotogalerie PocketBook Touch HD 2

Tip na e-knihy

Komentáře (1)

Marie Napsal 09:29 / 27. 2. 2018

Dobrý den, dostala jsem čtečku PocketBook Touch HD 2 vše probíhalo dobře, až u poslední části kdy jsem odeslala email s přílohou jpeg na přiděleny email, ale nic mi nepřišlo.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné