Obchod Amazon Appstore s aplikacemi a hrami pro Android dostupný v dalších zemích

Společnost Amazon oznámila další novinku a to že uvolňuje pro další trh svůj obchod  Amazon Appstore s aplikacemi a hrami pro Android. Když jste doposud vlastnil tablet Kindle Fire nemohl jste využívat obchod Amazon Appstore v jiných zemích než USA. V tomto obchodu můžete nakupovat programy, aplikace, widgety atd.. pro zařízení s operačním systémem Android.

Amazon oznámil že prodej těchto aplikací v Amazon Appstore uvolňuje až pro 200 zemí ve světě. Nyní již nebude problém nakupovat aplikace a hry pro tablety Kindle Fire v ČR.

Tip na e-knihy

Komentáře (7)

Hynek Napsal 11:28 / 24. 5. 2013

Funguje někomu kupování aplikací přímo z Kindle Fire? Mně se to zatím daří jen přes web. App Store v Kindlu hlásí stejnou chybu jako dřív.

Jan Lodl Napsal 10:29 / 26. 5. 2013

Dobrý den, netuší někdo, jak přinutit Fire HD ke spolupráci s obchodem, když je teď v Česku dostupný? Koupil jsem ho v Británii, ale je svázaný s international obchodem (US). Když se ale pokusím stáhnout aplikaci, řekne mi to, že mám použít lokální obchod. Country Settings jsou CZ. Netuší někdo, jak na to?

Mgr. Jarmila Sejčková Napsal 11:21 / 26. 5. 2013

Máme čtečku Amazon Kindle 3G necelé dva roky. Přestože je wifi vypnuté, baterie vydrží velmi málo, tedy den dva.Co se s tím dá dělat? seja

ketiv666 Napsal 13:10 / 27. 5. 2013

@seja Podle mého je potřeba vyměnit baterii, náhradní stojí cca od 500Kč, a výměna samotná je snadná, na youtube i na netu je spoustu návodů.

Dan D. Napsal 06:45 / 28. 5. 2013

Mě to funguje už skoro 3 týdny, dokonce i z Kindlu. Jsme u Amazonu vedený jako USA zákazník (zadal jsem si do profilu adresu v USA). A přesto, protože nemám US kreditku, nedostával jsme se k obsahu, který měl zeměpisná omezení. Před 3mi týdny jsme si v nabídce aktivoval to dětské prostředi (Kindle Free Time nebo tak nějak) a světe div se – nainstalovaly se mi hry zatím jen v tom prostředí. A od té doby už fungovalo i stahování aplikací přímo do Kindlu z Amazon Appmarketu ! Konečně mohu přehrávat i jiné formáty videa, používat facebook mimo prohlížeč a další věci, ke kterým má tablet sloužit !

pz Napsal 10:06 / 28. 5. 2013

2Jarmila: Jestli vypnute wifi implikuje vypnute 3G pripojeni, tak jeste me napadla indexace. Pokud je v zarizeni milion dokumentu, nebo nedej boze nektere jsou pro K3 spatne stravitelne branici dokoncit indexaci, muze to vest k saturovani cpu. Pred vymenou baterie doporucuji factory reset.

Amazon-Kindle.cz Napsal 10:09 / 28. 5. 2013

Přesně tak, občas byly problémy s indexací dat v Kindle, stále se indexovaly a tím pádem byla velká zátěž procesoru a to podporuje rychlejší vybíjení baterie. Zkuste si všechny knihy zazálohovat na disk počítače a následně proveďte hard reset. Hard reset – podržíte alespoň 30 sekund tlačítko pro zapnutí čtečky.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné