Čtečka e-knih PocketBook Touch Lux 2 dostala update

PocketBook Touch Lux 2 nové uživatelské rozhraníO novém updatu pro čtečku e-knih PocketBook Touch Lux 2 se ví již dlouho, ale až nyní společnost PocketBook tento update uvolnila majitelům této čtečky. Nový update  operačního systému verze 5.2 především přináší kompletně přepracované uživatelské rozhraní, to je nyní stejně jako u čtečky PocketBook Ultra 650. Z mého pohledu je to určitě krok dobrým směrem, uživatelské prostředí se mi na PocketBook Ultra 650 líbí a má navržené dobré flow pro různé operace. Snad nový update bude opravdu výborně odladěn a systém nebude dělat neplechu, především je důležité, aby byl dostatečně rychlý a měl svižnou odezvu na požadavky uživatelů. Bohužel rychlost čteček PocketBook trochu pokulhává za konkurencí.

Update PocketBook Touch Lux 2

Instalace updatu PocketBook Touch Lux 2

Instalační balíček pro PocketBook Touch Lux 2 je ke stažení na stránkách výrobce zde. Stahujte 150MB balíček Firmware 5.2 PocketBook Touch Lux 2. Instalaci provedete dle návodu níže, případně podle oficiální příručky ke čtečce PocketBook Touch Lux 2, která je ke stažení zde.

Postup instalace

  1. Připojíte čtečku PocketBook přes USB kabel k počítači, zobrazí se na čtečce okno s textem: Vybrat režim USB zvolíte odkaz z PC.
  2. V počítači se vám čtečka připojí jako nový disk a můžete do čtečky nahrávat soubory. Z rozbaleného baličku si vyberete soubor SWUPDATE.BIN a zkopírujete ho do čtečky přímo do kořenu tedy mezi složky Download, Photo atd..
  3. Odpojíte čtečku od počítače a vypnete (dlouze podržíte tlačítko pro zapnutí)
  4. Následně čtečku spustíte a hned stisknete a držte naráz tlačítka pro přechod na předchozí a další stránku (šipky).
  5. Zobrazí se vám informace o instalaci nového sytému a instrukce jak dále.
  6. Během instalace nového systému na obrazovce probíhají různé informace, jakmile je update nainstalován zobrazí se vám úvodní nastavení čtečky (jako časové pásmo, čas a datum)

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné