Služba Send To Kindle funguje již jak má

Služba Send to Kindle pro čtečky e-knih Amazon Kindle funguje již jak má.

Před pár hodinami jsem psal článek, že nefunguje služba Send To Kindle a jak problém vyřešit. Naštěstí Amazon zapracoval na nápravě a nic vám nyní nebrání služu Send To Kindle se čtečkami e-knih Amazon Kindle využívat jako dřív. Pokud jste podle tohoto návodu vypnuli synchronizaci (Device Synchronization (Whispersync Settings)) a zálohování zaslaných dokumentu (Perosnal Document Archiving), tak vám doporučuji nastavení vrátit zpět a tyto služby povolit. K nastavení se dostanete podle návodu v tomto článku.
Send To Kindle pro čtečky e-knih Amazon Kindle

Jsem rád, že Amazon chybu napravil a vše funguje jako dřív. Je možné, že jejich oprava se zatím neprojeví u všech zákazníků, musíme si uvědomit, že čtečky Amazon Kindle vlastní a služby Amazonu využívají po celém světě milióny lidí. V takovém případě služby Amazonu běží na tisících serverech a změny informačních systémů se nasazují postupně. Myslím si, že za pár dnů se budou služby od Amazonu chovat všem uživatelům stejně.

Tip na e-knihy

Komentáře (1)

Pavel Riedl Napsal 14:41 / 22. 6. 2015

Žádný z tří odkazovaných dokumentů nelze otevřít (Bohužel požadovaná stránka nebyla nalezena, …blablabla…).

Já si „pomohl“ tím, že jsem zvolil „Amazon Cloud Drive free trial“ a začalo to fungovat. Měl jsem za to, že bezplatná doba u Amazonu skončila. No a za 14 dní mi „free“ období vyprší, tak uvidím, jestli ještě do Kindla přes email/aplikaci něco pošlu, nebo to tam budu muset drtit přes USB.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné