Soutěž o e-knihu Vzhůru do CSS3

Vzhůru do CSS3

Soutěž o novou e-knihu Vzhůru do CSS3. Referenční příručka CSS3, ale i preprocesory LESS, SASS a vychytávkách jako je GULP nebo Browsersync

Frontendista na volné noze Martin Michálek před pár dny vydal novou e-knihu Vzhůru do CSS3. O CSS3 píše i přednáší dlouhou dobu, kromě toho pořádá školení se zaměřením na responzivní design, framework Bootstrap nebo moderní webový frontend. Kromě toho píše blog Vzhůru dolů, kde se předává spoustu zajímavých informací ze světa frontendu. Já sám jeho blog pravidelně navštěvuji, a proto mi ani nemohla uniknout jeho nová e-kniha ze světa frontendu.

Vzhůru do CSS3

E-knihu Vzhůru do CSS3 jsem přečetl cestou z práce ve vlaku. 110 stran je napsáno velmi čtivou formou a doporučil bych ji každému kodérovi, který se toho chce dozvědět více o CSS3 a obecně o moderním vývoji frontendu. E-kniha není jen referenční příručkou CSS3, ale seznámí vás i s preprocesory LESS, SASS, vychytávkách jako je GULP nebo Browsersync.

Kompletní obsah e-knihy naleznete zde.

Soutěž o 2 e-knihy Vzhůru do CSS3

Kromě toho, že si novinku můžete koupit za necelých 250 Kč zde, tak se ji můžete pokusit vyhrát v jednoduché soutěži. Stačí, když vyplníte soutěžní formulář, ve kterém správně odpovíte na dvě soutěžní otázky. Všichni, kdo se zapojí do soutěže a správně odpoví na obě otázky, budou zařazeni do slosování. Budou se losovat dva výherci.

Soutěžit lze do příští neděle 16. 8. a 21:00 . Vyherci budou vyhlášeni do 2 dnů na těchto stránkách a kontkaktování e-mailem. Vaše e-maily, které vyplníte v soutěžním formuláři, budou použity pouze pro kontaktování výherců. Zajistí účastnit se můžete pouze jednou.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné