Tip kde koupit e-knihy ve slevě

Pro milovníky knih, kteří spíše čtou e-knihy mám několik tipů na právě probíhající akce kde mohou zakoupit elektronické knihy za velmi příznivé ceny.

RájKnih.cz

Obchod s e-knihami který nabízí velké množství e-knih pro čtečky jako Amazon Kindle, ale i softwarovou čtečku Wooky, kterou lze nainstalovat do tabletu nebo chytrých mobilů s operačním systémem Androud, iOS, Windows Phone a dokonce i pro PC s Windows. Momentálně v tomto obchodu probíhá větší akce TOP 100 e-knih se slevou 50% díky které můžete nakoupit knihy o 50% levněji namátkou pár tipů:

Akce e-knihy RajKnih

Vánoce s Hostem do 24. 12. 2013

Další akcí na RájKnih.cz je Vánoce s Hostem, kde naleznete Žitkovsé bohyně od Kateřiny Tučkové za 129 Kč, Rybí krev od Jiřího Hájíčka, Němci od Jakuba Katalpa a nebo DArmata od Petra Hrušky, všechny knihy po 129 Kč a slevy od 35% – 61%.

Mikulášská nadílka od Hosta od 5. 12. 2013

V akci Mikulášská nadílka od Hosta najdete super detektivky za 99Kč od manželů s pseudonymem Lars Kepler. Naleznete zde Svědkyně ohně, Paganiniho smlouva, Hypnotizér.

Edice Světový bestseller

Slevy od 25% – 70%, naleznete zde knížky jako Útěk z Tábora 14 za 110 Kč, Než jsem tě poznala atd..

ekniha-skocny-prilivPravidelná akce HIT TÝDNE za 66 Kč!

Každý týden je na RájKnih akce Hit Týdne kdy jsou v nabídce fajn e-knihy od 49 Kč. Tentokrát je v akci thriller Skočný příliv od  Rolf Börjlind, Cilla Börjlindova za 66 Kč. Thriller má velmi dobré hodnocení a 66Kč není moc za 456 strankovou knihu.

PalmKnihy.cz

Na PalmKnihách také naleznete pár akcí, některé nabízí stejné e-knihy jako na RájKnih, jde o e-knhy od nakladatelství Host.

Akce Komisař Joona Linna za 99 Kč a České topky z Hostu za 129 Kč.

Ženy si přijdou na své díky akci Inteligentní romány pro inteligentní ženy, kde naleznou 6 e-knih kolem 70 Kč. Dále na PalmKnihách probíhá akce Narozeniny Youngbooks kde naleznete eknihy do 50 Kč – Den v nedohlednu, Malá velká domů, Příběhy dospívajících pedofilů

eReading.cz

V obchodě eReading na vás čeká adventní kalendář, kdy v každý den se představí nová e-kniha se slevou 50%. Momenátlně je v nabídce Božský bastard za 115 Kč. Bohužel knihy lze zakoupit jen během dne, kdy se její nabídka zobrazí, takže můžete prošvihnout nějaký dobrý kousek. Knihy lze číst také ve čtečkách od eReadingu nebo softwarových čtečkách pro Android či iOS.

eReading akce na eknihy adventni kalendar

Tip na e-knihy

Komentáře (1)

dasa Napsal 19:44 / 11. 2. 2014

Diky, za super navod, bez neho bych to nedala :-))

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné