Tip na dárky, třeba k Valentýnu

Blíží se Valentýn, a jestli ho slavíte, mám pro vás tip na pár dárků, které by mohli vaší partnerce nebo partnerovi udělat radost. Momentálně totiž probíhá několik akcí, které by mohli milovníkům knih udělat radost.

Čtečka e-knih Amazon Kindle 6 (Kindle 7th) v akci za 1360 Kč

Kindle 6 (Kindle 7th)

V německém obchodě Amazon.de nyní probíhá akce na čtečku e-knih Amazon Kindle 6 (oficiálně Kindle 7th). Jde o nejlevnější model výrobce Amazon, který v ČR stojí přes 2 200 Kč. V akci na Amazon.de ji lze koupit za 49 EUR (1 360 Kč). Kindle 6 nabízí dotykové ovládání, 6“ E-Ink displej, 4GB vnitřní paměti na e-knihy a dokumentu. K dispozici je i WiFi, takže čtečku můžete připojit k internetu a pohodlně do ní zasílat e-knihy nebo dokumenty. Čtečku v této akci, lze koupit zde. Nelze poslat přímo na českou adresu, proto si budete muset vytvořit virtuální německou adresu zde www.mailboxde.cz, na tuto adresu čtečku zaslat a následně za malý poplatek přeposlat do ČR. Poštovné včetně poplatu za přeposlání vás bude stát do 150 Kč, čtečku budete mít do 4 dnů doma. Návod na mailbox.de naleznete zde.

Darujte poukaz na e-knihy, e-časopisy nebo audioknihy

Dárkový poukaz na e-knihy

Jestliže váš miláček již vlastní čtečku e-knih, můžete mu darovat dárkový poukaz na nákup e-knih. Výhoda je, že obdarovaný si vybere e-knihy podle svého zájmu a vy při výběru nešlápnete vedle. Poukazy se od určité hodnoty dají koupit výhodněji, což znamená, že poukaz koupíte například za 450 Kč, ale jeho hodnota bude 500 Kč atd. Tento poukaz lze využít i na koupi e-časopisu nebo předplatné e-časopisu, případně i nákup audioknihy ty získávají velkou oblibu. Poukazy se prodávají například zde.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné