Wooky se již kamarádí se čtečkami e-knih PocketBook

Wooky je jeden z největších hráčů na poli e-knih a e-časopisů v ČR a SR, na svých stránkách informuje, že se již kamarádí se čtečkami e-knih značky PocketBook. Toto není vůbec špatná zpráva pro majitel čteček PocketBook, protože Wooky ve svých partnerských obchodech nabízí nemalou sbírku kvalitních e-knih včetně e-knih, které u jiných prodejců v jejich nabídce nenaleznete. Také zde naleznete dobré akce, kdy je možné zakoupit e-knihy s výraznou slevou.

rajknih-pocketbook

Díky podpoře čteček PocketBook, má Wooky opět širší základnu podporovaných zařízení. V partnerských obchodech jako je například RájKnih.cz nebo RajKníh.sk můžete již nyní nakupovat e-knihy a následně číst ve čtečkách Amazon Kindle nebo tabletech či chytrých mobilech s operačním systémem Android a iOS. Pro tablety, chytré mobily nebo PC stačí nainstalovat Wooky aplikaci ve které můžete číst e-knihy, e-časopisy nebo dokonce i poslouchat audioknihy, které také Wooky nabízí.

Jak to celé funguje?

Princip je naprosto stejný jako u čteček Amazon Kindle (Send To Kindle). Zákazníci si zakoupí nějakou e-knihu a tu si přes službu Send To PocketBook zašlou ze své knihovny do čtečky PokcetBook. Což znamená, že musíte mít model čtečky PocketBook, která podporuje službu Send To PocketBook a službu si nastavit. Také potřebujete mít připojení k internetu přes WiFi, jinak by vám čtečka nemohla stahovat zaslané e-knihy. Nastavení není nijak složité, například v obchodě RájKnih.cz to mají pěkné popsané a naleznete zde i seznam podporovaných čteček PocketBook. Celý proces jsem zkusil na čtečce PocketBook Ultra 650 a za pár minut jsem již otevíral ukázky e-knih, které jsem si nechal zaslat do čtečky PocketBook.

Jestliže vlastníte čtečku PocketBook doporučuji obchod RájKnih.cz nebo RajKníh.sk navštívit, nyní například nabízí Hit týdne za 49 Kč nebo slovenský Hit za 2,9EUR, což za zkoušku stojí.

pocketbook-modely

Služba Send To PocketBook

Kdybyste se chtěli dozvědět o této super službě více, tak zde najdete na Ebooky.cz pár článků.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné