3 nové e-knihy 11. týdne

Přináším vám tip na nové e-knihy minulého týdne. První novinkou je román Na co Alice zapomněl, jde o další eknihu úspěšné autorky. Její první román Manželovo tajemství je velmi dobře hodnocen a patří do edice světový bestseller. Tato novinka je také velmi dobře přijata čtenáří a zatím si zasloužila hodnocení kolem 90%. Další novinkou je ekniha Trofej z nakladatelství Kniha Zlín. Thriller, který ve světě získal velmi dobré hodnocení a stojí za pozornost. Poslední novinkou ze světa eknih je Štvanec. Thriller, který vás zavede k organizaci IRA.

ekniha Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla

Autor: Liane Moriartyová
Naakladatelství: Euromedia

e-kniha Na co Alice zapomněla

Anotace: Když se Alice probere na zemi v posilovně, má na hlavě pořádnou bouli a myslí si, že je jí dvacet devět a čeká první dítě se svým superúžasným manželem Nickem. Jenomže pak se dozví, že se jí z paměti právě vymazalo deset let života a že je ve skutečnosti devětatřicetiletá neurotička, která nejraději tráví svůj volný čas v posilovně nebo na poradách školního výboru se ženami, jež kdysi nesnášela. Jak se to stalo, že se její život tak radikálně změnil? Proč ji její manžel nenávidí? Co tak hrozného provedla, že s ní její milovaná sestra skoro nemluví? A do toho si není schopná vůbec vzpomenout na svoje tři děti – ne, Alice se najednou vidí jinýma očima a ta nová žena, o které jí vyprávějí, se jí vůbec nezamlouvá. Najde způsob, aby se znovu stala tím člověkem, kterým bývala?

 

Trofeje-kniha Trofej

Autor: Steffen Jacobsen
Nakladatelství: KNIHA ZLÍN

e-kniha Trofej

Anotace: Mladý manželský pár se po několika letech vydává na společnou dovolenou. Když se jim ale na paty pověsí skupinka brutálních násilníků, promění se výlet do zimních hor v noční můru. Násilné činy v drsné severské krajině však nezůstanou utajeny.

Elisabeth Caspersenová, hlavní dědička celosvětově působícího dánského průmyslového impéria, nachází po nějaké době v trezoru svého otce dévédéčko dokumentující krutou organizovanou honičku a popravu lidí. Takový materiál by mohl fatálně ohrozit prosperitu celé rodiny. Případ proto Elisabeth předá do rukou soukromého detektiva Michaela Sandera, který krok po kroku odhaluje složité vztahy válečných veteránů z Balkánu a Afghánistánu, jejichž zálibou je honba a mučení lidí. Při vyšetřování zločinu se jeho cesta zkříží s cestou kriminální komisařky Lene Jensenové, která odhaluje příčiny záhadné sebevraždy vojáka a zároveň se snaží odhalit a pomstít násilné zneužití své dcery. Ukazuje se, že spolu všechny události úzce souvisí. Michael Sander a Lene Jensenová, oba vlci samotáři, musí v pátrání po stopách zločinu pokračovat společně. Ale role honců a honěných se brzy otáčí. Kdo se stane další trofejí? Kdo je vlastně komu na stopě? A kam až ty stopy vedou? Celou knihou lomcuje napětí a vzrušení… Jste naprosto pohlceni, zapomínáte vystoupit z vlaku, odkládáte večeři a proklínáte budík, protože prostě MUSÍTE dočíst ještě pár stránek. Ekstra Bladet.

 e-kniha Štvanec - zahrávat si s IRA se nevyplácí Štvanec – zahrávat si s IRA se nevyplácí

Autor: Martin McGartland
Naakladatelství: Alpress

 e-kniha Štvanec - zahrávat si s IRA se nevyplácí

Anotace: Martin dostal rozkaz: vstoupit do řad IRA, proniknout až do samého nitra organizace a odtud informovat britskou tajnou službu o jejích zrůdných záškodnických akcích i chystaných vraždách. Úkol obětavě splnil, jenže byl IRA odhalen a uvězněn. I když pak dokázal svým věznitelům zmizet, nemůže si už užívat svobody a změnil se v celoživotního uprchlíka.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné