Čtečka eknih PocketBook Ultra 650 se začala prodávat

Převratná novinka PocketBook Ultra 650 na poli čteček eknih se již začala prodávat v ČR. Tato novinka přináší mnoho zajímavých funkcí. Především tato nová čtečka eknih přichází s unikátní novinkou, kterou zatím nemá žádná konkurenční čtečka eknih. PocketBook Ultra je vybavena fotoaparátem díky kterému je možné fotit text a následně pomocí OCR převést do textové formy. Takto si můžete nafotit dokumenty a pohodlně je číst ve čtečce.  Take jde o první model značky PocketBook, který disponuje displejem s technologií E-Ink Carta (stejnou technologii používá nejnovější model Kindle Paperwhite 2). 

PocketBook Ultra 650

PocketBook Ultra 650 se člení spíše mezi dražší modely čteček eknih, ale to se dalo očekávat při této unikátní výbavě. V ČR se PocketBook Ultra prodává do 5 000 Kč včetně DPH. Můžete si vybrat ze 3 barevných variant a nakupovat můžete například v obchodě COMFOR, kde mají čtečku skladem.

Budeme se snažit, aby se nám tato čtečka eknih dostala do rukou a mohli bychom ji podrobit podrobit intenzivnímu testu. Jsme na ni opravdu zvědaví.

Již dříve jsme psali o PocketBook Ultra:

 

Tip na e-knihy

Komentáře (1)

Miroslav Kucera Napsal 19:22 / 13. 8. 2014

Jsem si říkal, co je na té čtečce „divného“ – a došlo mi to až az chvíli. Velice malé okraje. Šířka je 106,7mm, zatím Amazon PW2 má skoro o centimetr víc…

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné