Další zkušenost s reklamací čtečky Amazon Kindle

Před časem jsem si pořídil elektronickou čtečku Kindle třetí generace. Netřeba dodávat, jak skvělý je to přístroj. Malý, lehký, pohodlný. Čím více slunce, tím čitelnější. Narozdíl od zařízení jiné značky, které na slunci umožňuje maximálně tak házet prasátka ;-)

Časem jej u mě viděla jedna známá a nadchl ji tak, že slovo dalo slovo a já objednal další (ještě v době starého DPH). Kindle dorazil, já známou zaškolil a všichni byli spokojeni.

Někdy v polovině května mi známá sdělila „radostnou“ novinu, že má něco s displejem. To něco vypadalo tak, jak je to vidět na obrázku.

Vyzkoušel jsem několik postupů resetu Kindle, které jsem našel na Internetu. Počínaje běžným vypnutím, dále obnovou továrního nastavení z menu (k tomu jsem musel vzít druhý Kindle, protože na poškozeném nebylo vidět celé menu), až po „speciální“ postup, kdy se přepínač držel 30 sekund a následně se 10 sekund drželo tlačítko Home. Nic. Displej vypadal stále jako dílo abstraktního umělce. Nezbylo nic jiného, než napsat na reklamační oddělení firmy Amazon. Celý článek naleznete na http://edenik.elka.cz/reklamace-kindle-cesti-obchodnici-ucte-se/

 

Tip na e-knihy

Komentáře (4)

Ivoš Napsal 20:48 / 6. 6. 2011

Jak se dostanu na volby ke stahování? Pořád jen klikám a stále dokola se mluví ve článku o této službě, ale jak se tam dostat?
Díky

Ivoš Napsal 20:50 / 6. 6. 2011

Tenhle komentář patří k příspěvku výše. Omlouvám se.

Věra Napsal 12:04 / 29. 6. 2011

A co kdbych už měla po záruce a s Kindlem se přece jen něco stalo… Existuje v ČR nějaká opravna nebo něco takového? Předem díky za odpověď.

Marie Trčková Napsal 13:15 / 4. 12. 2019

Omylem jsem u nové čtečky nastavila špatný jazyk a nevím jak dát češtinu. Děkuji za odpověď. Trčková M.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné