Nový update pro čtečky Amazon Kindle Paperwhite 1.

Amazon po delší době připravil nový update softwaru pro majitele čteček Amazon Kindle Paperwhite 1. generace. Nejsem si jist, co vše přesně nového přináší, protože mnoho vylepšení přišlo již z předchozím updatem. Nicméně nejnovější pozitivní funkcí je správa kolekcí v cloudu.

Instalace nového updatu

Jestliže máte pravidelně čtečku Kindle Paperwhite připojenou k internetu přes WiFi, update by se vám měl stáhnout automaticky a nainstalovat. Jestliže jste ale nedočkavý, nebo nemáte k dispozici WiFi můžete si instalaci nového updatu provést ručně. Stačí když si stáhnete instalační balíček ze stránek Amazon.com zde, hledejte text „Download Software Update 5.4.4.2″. A budete postupovat podle návodu níže:

Nahrát instalační balíček do čtečky: Připojte čtečku k počítači prostřednictvím USB kabelu a instalační balíček nahrajte do čtečky.
Bezpečně Kindle odpojte od počítače, ve windows odpojit USB zařízení, bývá ikona vpravo dóle u času (ikona se zelenou šipkou), možnost je odpojit kabel od Kindle, ale není to nejbezpečnější zatím se mi ale takto nic nestalo, je to na vás..
Update nainstalujete: Na úvodní obrazovce kindle, klikněte na Menu, potom Settings. Opět klikněte na Menu, a následně Update Your Kindle. Instalaci musíte potvrdit kliknutím na Ok. Kindle se začne updatovat a budete informováni o tomto procesu hláškou Your Kindle is Updating.

Až se Kindle updatuje automaticky se provede restart. Ve vlastnostech zařízení byste potom měli vidět informaci že je nový firmware nainstalován: Firmware Version: Kindle 5.4.4.2.

Tip na e-knihy

Komentáře (1)

ketiv666 Napsal 22:01 / 30. 5. 2014

Nové update řeší některé bugy, třeba to, že při čtení na nabíječce už jde listovat v knize

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné