PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red

Limitovaná editace čtečky e-knih – PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red

Výrobce čteček e-knih PocketBook představil limitovanou edici své čtečky PocketBook Touch Lux 3. Nyní tuto čtečku e-knih nabízí ve variantě Ruby Red (PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red. Designový koncept získat ocenění Red Dot Design Award a nyní je v nabídce v tmavě rubínové barvě, která ztělesňuje klasické i moderní módní trendy. Při výběru barvy pro PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red se produktoví designéři nechali inspirovat nejoblíbenějšími drahokamy světa, protože neexistuje nic tak tajemného a zároveň bezchybného jako krása stvořená přírodou. Díky speciální technologii nástřiku barvy bude mít e-čtečka stejně krásnou barvu i po mnoha letech používání.

PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red

Pokud vás tato čtečka e-knih PocketBook Touch Lux 3 zaujala, tak si můžete přečíst moji recenzi. Čtečka nabízí E Ink displej nejnovější technologie E Ink Carta™ s rozlišením HD (1024×758 pixelů). Čtečce nechybí osvícení displeje a dotykové ovládání. K dispozici máte 4 GB vnitřní paměti a slot na paměťové karty microSD (až 32 GB). Výkonný 1GHz procesor společně s 256MB pamětí RAM poskytují hladké převracení stránek a rychlé reakce jakýchkoli aplikací. Čtečka podporuje 18 formátů knih bez nutnosti převodu a 4 grafické formáty – JPEG, BMP, PNG, TIFF.  Vestavěná Wi-Fi a služby Dropbox, Send-to-PocketBook a PocketBook Sync umožňují rychlý a snadný přenos libovolného e-obsahu do zařízení bez nutnosti připojení k PC.

Kdybyste nevěděli co vám přináší služba Send To PocketBook, tak si přečtete tento článek, kde službu popisuji. Jde o obdobnou službu Send To Kindle, kterou nabízí čtečky Amazon Kindle.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné