Recenze e-knihy Policie – Jo Nesbø

Kniha Zlín nám připravila další skvělý zážitek v podobě 10. dílu detektivek/thrillerů Joa Nesbøho. Posledním a možná na vždy posledním dílem této série je kniha Policie, která přichází se 410 stránkami šťavnatého čtení.

recenze-eknihy-policie-jo-nesbo-01

Kdo miluje případy detektiva Harry Hole, tak nemusí dál ani číst tuto skromnou recenzi, protože už nyní si rovnou může odložit pár stokorun na 8. 4. 2015, kdy se novinka začne prodávat jako e-kniha u několika prodejců. Kdo je, ale nováčkem, tak tomu doporučuji absolvovat maraton pěkně od začátku série detektiva Harry Hole, aby mu něco neuniklo.

Poslední díl Policie navazuje tam, kde skončil předchozí díl Přízrak a čtenář je postupně vtažen do dění nových okolností. Osloská policie bez podpory Harry Hole řeší velmi nepříjemné okolnosti. Někdo zabíjí policisty na místech, kde se již dříve odehrály doposud nevyřešené vraždy. Jo Nesbø v tomto novém dílů přináší několik zvratů a překvapení. A co vlastně Harry Hole, kde je v tomto díle a co se s ním děje? Na to a dalších několik otázek najdete odpověďi 410 stránkách e-knihy. V recenzi opravdu nelze zveřejnit více, abych vás nepřipravilo o to nejlepší.

E-knihu Policie určitě doporučuji, já jsem si ji užil stejně tak dobře jako předchozí díly. Tři dny mi e-kniha Policie byla velmi dobrým společníkem po večerech, kdy jsme ji louskal na osvíceném displeji Kindle Paperwhite 2.

E-kniha policie se již prodává pro vaši čtečku e-knih Amazon Kindle, PocketBook nebo tablety a smartphony.

Ukázka Police – Jo Nesbø

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné