3 nové e-knihy 37. týdne

Tři novinky ze světa e-knih: Jsou světla, která nevidíme, Strach zemřít, Panter. Román, detektivka a trhriller pro všechny milovníky e-knih.

Tento týden mám pro vás opět tip na tři novinky ze světa e-kniha. E-kniha Jsou světla, která nevidíme je nejlepší knihou roku 2014 podle New York Times, získala 2. místo nejlepší kniha roku 2014 podle obchodu Amazon.com a v tomto roce dostala dokonce Pulilzerovu cenu. Historický román, který je zasazen do dění 2. světové války. Nakladatelství Kniha Zlín představila novou e-knihu od autora Nelson DeMille, jmenuje se Panter a jde o trhriller. 6. díl ze série John Corey. Další novinkou je e-kniha Strach zemřít ze série Alvarezová & Pescoliová. Jestli máte chuť na thriller, tak si udělejte radost.

e-kniha Jsou světla, která nevidímeJsou světla, která nevidíme

Autor: Anthony Doerr
Naakladatelství: Moravská Bastei MOBA

Koupit e-knihu Jsou světla, která nevidíme

Anotace: Marie-Laure prožívá s milujícím otcem spokojené dětství v Paříži. Život ji však postaví před první těžkou zkoušku, když v raném věku oslepne. Tehdy ještě netuší, že má před sebou další, mnohem obtížnější zkoušky. Němci obsazují Paříž a Marie s otcem jsou nuceni uprchnout, musejí opustit své dosavadní jistoty a vydat se za nejasnou vidinou bezpečného útočiště. Je ale možné najít takové místo v rozbouřené Evropě? Zvláště když s sebou Mariin otec nese nebezpečné tajemství? V německé hornické kolonii vyrůstá sirotek Werner, toužící po jiném osudu, než jaký mu byl předurčen. Chce přijít na kloub všem záhadám, které jej obklopují, fascinuje jej věda, technika. Jeho přirozený talent a samozřejmost, s níž je schopen opravit každé rádio, nezůstanou nepovšimnuty. Zajistí mu místo na elitní vojenské akademii pro Hitlerjugend – stane se z něj specialista na odhalování odbojových aktivit. Werner, který si je stále více vědom nelidských důsledků své inteligence, se nakonec při pátrání po odbojářích dostává i do Saint-Malo. Blíží se chvíle osudového setkání…

Pantere-kniha Panter Nelson DeMille

Autor: Nelson DeMille
Nakladatelství: KNIHA ZLÍN

e-kniha Panter Nelson DeMille

Anotace: Agent elitní protiteroristické jednotky John Corey se svou manželkou, vyšetřovatelkou FBI Kate Mayfieldovou, jsou vysláni do jemenského Saná, jednoho z nejnebezpečnějších míst na Středním Východě, aby společně s malým týmem spolupracovníků dopadli jednoho z hlavních organizátorů bombového útoku na americkou válečnou loď Cole, vysoce postaveného představitele al-Káidy, který vystupuje pod přezdívkou Panter. Nepolapitelný a nemilosrdný Panter má na svědomí řadu teroristických útoků a vražd a vláda Spojených států amerických je rozhodnutá dostat ho za každou cenu. John s Kate vstoupili do rozehrané hry, a tak neznají její pravidla, protihráče ani aktuální skóre. Vědí však, že jejich úkol je mnohem složitější, než se na první pohled zdá, a že z lovců se může snadno stát kořist.

e-kniha Strach zemřítStrach zemřít

Autor: Lisa Jackson
Naakladatelství: Domino

e-kniha O krok pozadu

Anotace: Celá řada lidí má z tuhých montanských zim hrůzu, ale on si je užívá. Jedině s pomocí krutých mrazů totiž může zabíjet tak, aby jeho oběti zůstaly i po smrti krásné. Tak rád sleduje ledový vodopád, který ženy zbavuje života, tak rád se dotýká jejich chladné kůže… Ano, celý svět může díky němu spatřit tu krásu – a jeho pomstu.

V horském městečku Medvědí brod byly nalezeny dvě mrtvé ženy. Před smrtí je vrah nechal zmrznout na kost a pak je veřejně vystavil, jako by se chtěl pochlubit vykonaným dílem. Obyvatelé trnou hrůzou, kdo se stane příští obětí.

Policejní vyšetřovatelka Selena Alvarezová obě zavražděné ženy znala. Proč ale na sobě měly její šperky? Chce jí tím vrah něco naznačit? Společně s kolegyní Pescoliovou a soukromým očkem O’Keefem se snaží dopadnout pachatele, který o ní zjevně ví až příliš mnoho. A který chce, aby Serena na vlastní kůži pocítila strach zemřít.


Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné