Amazon spustil cloudové úložiště dat Cloud Drive

Amazon-CloudDriveAppV poslední době se roztrhl pytel s nabídkou cloudových úložišť dat. Minulý týden spustil Google svůj Google Drive, Microsoft představil vylepšený SkyDrive a nyní i Amazon spustil svoje úložiště Cloud Drive.

Cloud Drive od Amazonu nabízí v základu zdarma 5GB prostoru pro vaše data a za příplatek si prostor můžete rozšířit až na 1000GB, prostor o velikosti 20GB je již k dostání za 20$ ročně. Amazon má nyní super akci, když si předplatíte prostor o minimální velikosti 20GB máte možnost si nahrávat neomezené množství písniček do svého cloudového úložiště aniž by vám písně zabrali prostor z předplacené kapacity. Písně si posléze můžete přehrávat prostřednictvím webového přehrávače Amazon Cloud Player.

Aplikace pro Windows a OSX

Aplikaci pro snadné nahrávání souborů do cloudového úložiště si můžete stáhnout přímo ze stránek Amazon zde. Bohužel současná aplikace neumí data synchronizovat mezi všemi počítači na kterých budete aplikaci využívat, snad časem Amazon přijde s vylepšenou verzí, protože konkurence jako Dropbox atd.. tuto funkcionalitu poskytuje.

Ukázka Amazon Cloud Drive webové rozhraní

Amazon Cloud Drive webové rozhraní

Cenový plán předplatného Amazon Cloud Drive

Amazon Cloud Drive

Tip na e-knihy

Komentáře (1)

miro Napsal 17:32 / 3. 5. 2012

Amazon cloud pouzivam pravidelne na ukladanie knih/nepretazujem kindla/.Tato aplikacia cloud drive je perfektna. zjednodusila a hlavne zrychlila mi pracu s prenosom dat do amazon cloudu.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné