Ceny Kindle Voyage a New Kindle a objednání do ČR

Nové modely čteček Amazon Kindle lze již koupit i v německém Amazon.de.  Kindle Voyage v nejlevnější variantě je za 189 EUR což je 5 200 Kč a to není vůbec malá částka. Myslím si, že mnoho lidí se bude rozhodovat jestli koupí Kindle Voyage za 5 200 nebo Kindle Paperwhite za 3 000 Kč (109 EUR). Rozdál 2 200 Kč je velký a myslím si, že Kindle Voyage zas nepřináší tolik významných změn. Nicméně se určitě najde mnoho kupců, kteří tento rozdíl nebudou řešit.

New Kindle – nový nejlevnější model s dotykovým ovládáním a reklamou lze koupit za 1630 Kč (59 EUR) což je moc krásná cena (Kindle 5) stál o 10 EUR méně. Za model bez reklamy si připlatíte 20EUR (550 Kč) navíc.

Oba modely se začnou se prodávat 2. října, ale už dnes si je můžete předobjednat na Amazon.de. Čtečky není možné objednat přímo do ČR sem zatím Amazon.de neposílá zakoupené zboží. Ale objednat si nové modely můžete přes virtuální adresu v Německu. Takovou adresu si může založit kdokoliv a zdarma. Platíte pouze za přeposlání z virtuální adresy a poštovné +/- 150 Kč. Návod zde.

kindle-voyage-new-ceny

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné