Gelaskin tabletu Kindle Fire a čtečce Kindle 4 opravdu sluší

GelaSkin tablet Kindle FireUff tak on zase píše o Gelaskinech, to bude určitě PR článek… .-) Tak nějak predikuji reakce některých rejpavých čtenářů, takže abych tomu předešel. Ano gelaskin pro tablet Kindle Fire mi nabídli kluci co prodávají GelaSkiny v ČR a to na základě předchozího článku Dejte svému Kindle novou tvář, aneb jak jsem testoval GELASKIN. Obsah článku mi opravdu nenadiktovali a jestli napíši, že se mi GelaSkin pro Kindle Fire líbí nebo nelíbí je jen můj subjektivní pocit.

Takže k věci. Jednoho dne mi přišel poštou gelaskin ve velké obálce, jelikož jsem měl již zkušenost s implementací gelaskinu na čtečku Kindle 4, věděl jsem že musím tablet Kindle Fire kvalitně očistit, až potom skin umístit. Oproti implementace skinu na Kindle 4 byla práce s tabletem Kindle Fire trochu složitější, skin je o něco větší než pro K4 a nevěděl jsem pořádně kde ho dřív držet, aby se mi nehol na druhé straně a nepřilepil tam kam jsem nechtěl, proto mi s implementací pomohla přítelkyně. Díky tomu jsem měl za pár minut luxusně vypadající tablet Kindle Fire, který se odlišuje od ostatních šedých nebo černých tabletů.

Moc nechápu proč GelaSkin, už neobsahuje vrstvu pro ochranu displeje, nyní totiž GelaSkin chrání jen tělo tabletu a pro ochranu displeje musíte využít jinou folii, což je velká škoda a takto by vznikla komplexní ochrana tabletu před poškrábáním a i pěkný designový kousek.

Jestli vám za investici gelaskin stojí, už musíte zvážit samy. Mě osobně se tablet takto líbí mnohem víc, a po zkušenosti se skinem na Kindle 4 musím usoudit, že se skin nijak neodlepuje a neošoupává.

Tip na e-knihy

Komentáře 2 komentáře

Marvin Napsal 08:34 / 25. 2. 2012

Mozete mi povedat ake mate skusenosti s pouzivanim Fire v Cesku ? Streamovanie zo serverov Amazonu predpokladam nefunguje. Ako je na tom Silk, nie je tiez obmedzeny podla IP ? Stahovanie aplikacii, daju sa z obchodu Amazonu alebo iba z third party ? Dakujem

Roman Napsal 15:30 / 22. 3. 2012

Streaming videa nefunguje, pouze upoutávky na filmy.
Streaming hudby nefunguje.
Silk bych řekl funguje stejně jako Američanům, já osobně nepoužívám.
Lze kupovat knihy a comicsy.
Aplikace jen od Amazonu nebo volné (tedy ne z Marketu, nyní Google Play).

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné