Neváhejte s nákupem čtečky Amazon Kindle!!

Uvažovali jste o koupi čtečky Amazon Kindle, jestliže ano tak neváhejte a jednejte!!! Příští pátek již začne platit nový zákon o DPH, takže nákup čtečky podraží 20% protože budete muset již platit DPH. Doporučujeme vám koupit Kindle  3 WiFi, a jestliže plánujete někdy se podívat na internet, přečíst si zprávy nebo email mimo dosah WiFi, tak můžete využít Kindle 3 WiFi s 3G modulem u kterého je připojení k internetu prostřednictvím 3G zdarma. Doporučujeme objednat čtečky ještě dnes aby vám došli do doby než začne platit nový zákon o DPH.

Pro anonymního hnidopicha, kterému bychom rádi odpověděli přímou cestou, kdyby na sebe zanechal kontakt. Jeho připomínka: aha, asi nějaký pokus o nekalou soutěž… anebo kde jsi byl na tom, že zvýšená DPH začne platit již příští pátek proboha? Možná si jen pletetš DPH a dovozní clo – ale možná je to nepěkný pokus o manipulaci :/

Redakce: Nikdo v článku nepíše o změně DPH, ostatně DPH je nyní 20% a v nově plánované reformě se ani nemluví o zvyšování této sazby pro uvedený druh zboží. Pouze upozorňujeme v tomto článku, ale i předchozích na to, že díky snížení limitu pro osvobození od DPH u zásilek ze zemí mimo EU bude již nutné hradit DPH 20% při nákupu čtečky, proto by si zájemci o čtečku měli s nákupem pospíšit.

Příště, až nás bude chtít někdo osočovat, prosíme aby se laskavě podepsal a zanechal na sebe kontakt abychom se mohli k dané věci vyjádřit. Považujeme to minimálně za základ slušnosti.

 

Tip na e-knihy

Komentáře 2 komentáře

Martin Soušek Napsal 15:04 / 25. 3. 2011

No tak se to koupí na firmu na „studium dokumentace v el. podobě“ a tradá! Běž se vycpat státe! 🙂

Amazon-Kindle.cz Napsal 15:42 / 25. 3. 2011

Také možnost, ale většina lidí to takto nemůže realizovat .-)

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné