Tipy na nákup v obchodě Amazon.de, i dárky k Vánocům

Vánoční soutěž Amazon KindleObčas narazím v obchodě Amazon.de na super věci, které mě zaujmou a jsou třeba i o dost levnější než než se dají zakoupit v ČR, proto bych si dovolil vás občas informovat o takové nabídce. Současně když narazíte na něco zajímavého nezapomeňte na to upozornit v komentářích.

Čtečky Kindle za lepší ceny než v ČR

Jak koupit čtečky Amazon Kindle 5 a Kindle 4 v Amazon.de jsem již psal zde, Kindle Paperwhite v tomto článku. Při koupi z německého Amazon.de ušetříte několik stovek a čtečky budete mít bez reklam.

Super hra, která udělá radost dětem ale i dospělým

Geniální a velice zábavná outdoorová hra Kubb. Moc pěkná dřevěná hra, která se mi osobně líbí víc než nějaké plastové hračky. Na tuto hru jsem narazil o jedné letní akci, když nás ji kamarádi naučili a hráli jsme ji jen s obyčejnými polínky. Hra nás zabavila opravdu na několik hodin a druhý den jsme dali pár dalšich kol této hry. Na hře se mi líbí, že ji můžete hrát venku kdekoliv máte menší volný plac a lze ji hrát i v zimě na sněhu. Hra je to velmi chytlavá a dost se u ní nasmějete, hlavně není závislá na věku, protože menším dětem můžete pravidla zjednodušit a dospělý se vyřídí při hře s normálními pravidly. Dost mě překvapilo, že jsem na tuto hru nenarazil v žádném hračkářství, myslím si že by měla úspěch.

Pravidla hry jsou celkem lehké a jde o to že proti sobě hrají dvě družtva, které mají určitý počet házecích kolíků, kterými se snaží srazit protihráčové dřívka tzv. Kubby, takto se hráči střídají a podle pravidel staví srazené Kubby a hází z jiných pozic. Vítězem se stává tým, který jako první srazí krále. Pravidla hry najdete na stránkách českého klubu Kubb. Myslím si že toto je ideální hra pro děti ale i dospělé. Na německém Amazonu jsem ji objevil v různách variantách a o dost levnější než v ČR, určitě doporučuji raději koupit variantu s většími hracími kolíky. Hru naleznete na Amazon.de když zadáte hledat Kubb nebo Wikinger Schach.

Další tip je telka Samsung UE46ES5700 117 cm uhlopříčkou o 4 500 Kč levnější než v ČR

Docela jsem koukal když jsem narazil na super vybavenou telku UE46ES5700 s 117cm uhlopříčkou, která je o 4 500 Kč levnější než v ČR. Zakoupit ji můžete obchodě Amazon.de zde. Stojí 617 EUR což je nějakých 15 500 Kč a v ČR stojí 20 00 Kč.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné