Další česká kniha, kterou lze koupit přímo na Amazonu pro čtečku Kindle

Steve Jobs životopis KindleV obchodě Amazon se objevila další elektronická kniha Podnikání v USA v češtině, kterou lze zakoupit do čtečky Amazon Kindle. Je to náznak toho, že by Amazon konečně umožnil prodej českých knih v jeho obchodě? Nechme se překvapit a doufejme, že podmínky pro nakladatele budou zajímavé, aby se rozhodli pro prodej knih v obchodě Amazon. Budou mít možnost již prodávat knihy pro čtečky Kindle, které budou mít ochranné prvky a nebudou se muset tak bát před hromadným kopírováním. Nyní totiž nakladatele mohou prodávat pouze knihy pro Kindle se sociální ochranou, protože nemají nástroj jak by je jinak ošetřili a poskytli k prodeji.
Třeba jednou nastane den, kdy si na pláži zapneme Kindl a budeme mít na výběr z tisíce knihy v češtině. Potom si jedním kliknutím knihu zakoupíme a můžete vesele číst.

Další knihy v češtině na Amazonu pro čtečky Kindle

Čarodějka a Steve Jobs

Tip na e-knihy

Komentáře 6 komentářů

JeanPierre Napsal 09:55 / 11. 2. 2012

To by bylo fajn, kdyby se to rozjelo a tim i trh eknih v cestine. Chystam se na dovolenou a zrovna vcera jsem koukl na market a Jobs se mi uz krasne synchronizuje mezi Kindlem a Androidem 🙂

Jiří Napsal 10:00 / 11. 2. 2012

Bylo by to pěkné, ale já asi zůstanu i nadále věrný českým PalmKnihám a Kosmasovi. Tvrdé DRM se mi vůbec nelíbí a třeba v budoucnu někdo přijde s lepší čtečkou a pak by mi zbyla jen hromada binárního smetí, za které jsem zaplatil (a při jeho odstraňování by se ze mě navíc stal kriminálník v očích zákona).

knedle Napsal 11:33 / 11. 2. 2012

Ovšem opět – stejně jako Čarodějka – podvod – Language: English
ale možná už je nějaká změna – před rokem by ji dávno smazali…

ale co je zajímavější, Jobs je: Language: Czech !! Že by?

Angrandir Napsal 11:04 / 12. 2. 2012

Není to žádný podvod, John Vanhara s Amazonem komunikuje a chtěl by mít u své knížky uvedeno Language: Czech, akorát že se čeština v příslušném formuláři při publikování knížky nedá vybrat, stejně jako se nedá vybrat ve formuláři v pokročilém vyhledávání. „Czech“ u Jobse a Robinsona Crusoe a dalších např. http://goo.gl/wpgwh musel nastavit někdo z Amazonu ručně po vytrvalém e-mailovém bombardování nebo tak něco.

kindl Napsal 08:45 / 16. 2. 2012

těch knih v češtině je tam ještě víc a aji ve slovenštině 🙂

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné